Odkąd dała się poznać jako przebojowa Aniela w uwielbianym przez widzów serialu TVN „Prawo Agaty”, zarówno na ekranach, jak i na teatralnych deskach pojawia się już regularnie. Wystąpiła między innymi w „Listach do M. 3” oraz ostatniej głośnej produkcji Patryka Vegi. 

Kasia Zawadzka, bo o niej mowa, to jednak nie tylko jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Należy również do grona tych najlepiej ubranych. Zawartości szafy zazdrości jej niejedna redaktorka mody. 

Garderoba Zawadzkiej wypełniona jest perełkami z drugiej ręki. Wśród najbardziej spektakularnych łupów artystki wymienić można dwurzędową marynarkę Versace z lat 80., płaszcz Burberry czy wełniany żakiet w drobną kratkę od Saint Laurent. W wywiadach Zawadzka przyznaje jednak, że równolegle z zauroczeniem vintage, ma także słabość do zupełnie nowych projektów lokalnych twórców. Uwielbia nosić się w sukienkach i garniturach z atelier Macieja Zienia, Magdy Butrym czy Ani Kuczyńskiej. Po dodatki zagląda z kolei do prowadzonej przez Anię Sękowską marki Mako. To właśnie stamtąd pochodzi trapezowy koszyk, z którym ostatnio widujemy aktorkę na mieście i na Instagramie. 

Chodzi o oversize'ową torbę z liści palmowych ozdobionych skórzanymi detalami zanurzonymi w ponadczasowej czerni. Gdybyście chcieli zainwestować w identyczną, mamy świetną wiadomość: przed kilkoma dniami wyprzedany co do sztuki Saint Tropez Black powrócił na stany magazynowe! Świetnie sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w samolocie, podczas podróży na egzotyczne wakacje. Ma w sobie wiele funkcjonalnych rozwiązań (na przykład wewnętrzną kieszeń zapinaną na suwak) i kosztuje 690 zł. 

Kosze Mako spodobały się Katarzynie Zawadzkiej tak bardzo, że uzupełniła swoją kolekcję o jeszcze jeden, tym razem mniejszy i z karmelowymi detalami. Na stronie internetowej marki znajdziecie go pod nazwą Sorrento Caramel. 

Przypominamy, że zaledwie kilka tygodni temu o tym samym modelu pisałyśmy w kontekście wakacyjnych ulubieńców Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka podzieliła się wtedy z fanami zdjęciem z rodzinnych wakacji, na którym uwagę zwracał właśnie ozdobiony koralowym różem Sorrento basket. 

Małgorzata Kożuchowska z najmodniejszą torebką sezonu. To bestsellerowy model z oferty cenionej polskiej marki>>

Więcej torebek-koszy na ten i wiele kolejnych sezonów zebrałyśmy poniżej. Wszystkie pojemne, stylowe i łatwe w codziennej stylizacji: