"Klara" – nowy polski serial

Dziś premierę ma nowy polski serial "Klara", który powstał na podstawie książki Izy Kuny o tym samym tytule. To historia dojrzałej kobiety, która na przekór dotychczasowym doświadczeniom szuka szczęścia i spełnienia marzeń. W główną postać wciela się sama autorka, a jej ekranowymi towarzyszami i towarzyszkami są Katarzyna Warkne, Piotr Adamczyk, Adam Woronowicz i Iwona Bielska. Z tej okazji mogliśmy podziwiać ich (i wiele więcej znamienitych nazwisk) na ściance. Naszą uwagę od razu przykuły dwa looki. 

Katarzyna Warkne podkreśliła usta

Katarzyna Warkne, która w serialu wciela się w postać Wronki, przyjaciółki głównej bohaterki, skradła "ściankowe" show. Aktorka na premierze pojawiła się w czarnym total looku, który, chociaż oszczędny w akcesoria, wyróżniał za sprawą jednego elementu – uzupełniającego go makijażu. Ciemnobordowa, niemal czarna szminka jest nie do przeoczenia. To, co podoba nam się w tym looku najbardziej, to kontrast pomiędzy mocno podkreślonymi ustami, a niepomalowanymi oczami. Lekkie rozświetlenie i róż na policzkach podkreślają delikatną urodę aktorki. 

Katarzyna WarkneArtur Zawadzki/REPORTER/East News

Niebieski cień to hit na wiosnę 2024. Wie o tym Katarzyna Zawadzka

Drugim lookiem z premiery, który absolutnie nas zauroczył jest ten zaprezentowany przez Katarzynę Zawadzką. Aktorka na wieczór wybrała błękitną skromną kreację i doskonale poradziła sobie z wydobyciem z niej pazura. To za sprawą makijażu Blue Glam Make-up, czyli niebieskiego cienia do powiek. Mocno podkreślone oczy zostały zneutralizowane przez neutralny odcień szminki. Jest skromnie, ale nie nudno. 

Katarzyna ZawadzkaArtur Zawadzki/REPORTER/East News

Jeśli zastanawiasz się, czy któryś z tych makijaży nadaje się na co dzień, odpowiedź brzmi "tak". Zarówno ciemne usta, jak i niebieski cień dużo zyskują nawet w codziennej stylizacji. Uważaj jednak żeby nie przytłoczyć stylizacji – jeśli decydujemy się na jeden wyrazisty akcent, całą resztę lepiej utrzymać w naturalnych tonacjach.