Oscary 2020: Katarzyna Łaska na scenie w utworze z "Frozen 2"

Jan Komasa i aktorzy filmu "Boże Ciało" nie byli jedynymi polskimi reprezentantami na tegorocznych Oscarach - wśród gości pojawiła się też Katarzyna Łaska, która dodatkowo wystąpiła na scenie Akademii między ogłoszeniem wyników. Występy muzyczne w tym czasie "przerwy" to już oscarowa tradycja. Tym razem, poza zaproszeniem Billie Eilish do wykonania In Memoriam czy otwierającej galę Janelle Monáe, postanowiono zgromadzić na jednej scenie międzynarodowe wokalistki, które podkładały głos Elsy w bajce "Frozen 2". W utworze "Into The Unknown" w jednym show wystąpiły razem między innymi Idina Menzel, Aurora, Takako Matsu, Gisela, Willemijn Verkaik i właśnie pochodząca z Polski Kasia Łaska.

Oscary 2020: Jan Komasa i aktorzy filmu "Boże Ciało" na czerwonym dywanie>>

Oscary 2020: najlepsze memy. Z czego śmiali się internauci? >>

Aktorka na tę okazję wybrała suknię duetu Paprocki&Brzozowski w kolorze szampańskim - wyszywaną cekinami, z głębokim dekoltem i efektownym dołem (podobnie jak Eliza Rycembel i Tomasz Ziętek zdecydowała się na kreację z polską metką). Cały look uzupełniła biżuterią Swarovski. 

Polska artystka na czerwonym dywanie miała okazję poznać też autorów do muzyki i oryginalnych tekstów produkcji, z którymi opublikowała nawet zdjęcie na Instagramie. "To spotkanie jest dla mnie najpiękniejszą sprawą tej wyprawy. Wyobraźcie sobie, jak się czuje dziewczyna z Tomaszowa Mazowieckiego na OSCAROWYM czerwonym dywanie obok nominowanych i nagrodzonych autorów hitów, które wszyscy znacie. Ledwo oddycham! Poważnie! To jest jakiś sen. Ale nie ważxie się mnie szczypać!" napisała post postem nie kryjąc swojego wzruszenia.

Oscary 2020: białe kreacje na czerwonym dywanie>>

Oscary 2020: 5 najważniejszych trendów, które królowały na czerwonym dywanie>>