Kasia Tusk już od prawie 10 lat rozkochuje nas w minimalizmie. Z każdym kolejnym postem publikowanym na blogu Make Life Easier, dzięki każdej nowej kampanii MLE Collection (swojej marki powołanej do życia w 2005 roku) i przy okazji każdego zdjęcia wrzucanego na obserwowany już przez ponad 375 tys. osób profil na Instagramie. Jego autorka od samego początku, aż do dziś, pozostaje wierna klasyce. Uwielbia stonowaną paletę barw, ponadczasowe kroje i uniwersalne zestawienia. Podpatrzone u niej ubrania, buty czy dodatki będą więc inwestycją na lata. I to nie tylko ze względu na nie ulegający chwilowym modom design konsekwentnie lansowany przez trójmiejską blogerkę, fotografkę i businesswoman, ale także z uwagi na jakość, do której przykłada ogromną wagę. 

Kasia Tusk w kozakach Kazar / makelifeeasier.pl

Najnowszy jesienny wpis z cyklu „Outfit of the day” to kwintesencja wszystkiego tego, do czego Kasia Tusk zdążyła nas już przyzwyczaić. Mamy tu overisze'owy sweter w subtelnym odcieniu wanilii i jasną marynarkę o dłuższym kroju (MLE Collection), skórzaną torebkę w kolorze kawy z mlekiem z polską metką Atomy i oversize'ową szmizjerkę udającą koszulę pożyczoną z męskiej szafy.

„Większość dziewczyn na Pintereście łączy ten zestaw z kozakami na bardzo wysokim obcasie, ale na co dzień takie rozwiązanie by się u mnie kompletnie nie sprawdziło. Wybrałam więc, według mnie, złoty środek. Jasne kozaki z delikatnego zamszu na średnim, kwadratowym obcasie.” - czytamy na blogu. 

Beżowe kozaki, o których mowa to model z nowej kolekcji polskiej firmy Kazar. Znajdziecie go na stronie pod nazwą Roseau w cenie 699 zł.

Niestety, zarówno online, jak i stacjonarnie, polować można już jedynie na ostatnie rozmiary z tego modelu. Na wypadek gdyby akurat wasz okazał się całkowicie wyprzedany, przygotowałyśmy przegląd kilku alternatywnych modeli kozaków z wysoką, miękką cholewką. Wszystkie znajdziecie poniżej:

Blogerki modowe kiedyś i dziś: Kasia Tusk>>