Inuikii, bo o nich mowa, to nowe Emu, Uggi i Nowles od Isabel Marant razem wzięte. No dobra, wcale nie takie nowe, bo śniegowce tej szwajcarskiej marki na topie są już od kilku zim. Zanim zarzucicie nam boomerstwo, zaznaczymy tylko, że zamiast odejść w zapomnienie ich popularność imponująco i stale rośnie z roku na rok - nie tylko wśród millenialsów! Coraz mocniej zaznaczają swoją pozycję na tle przywołanej wyżej konkurencji. I tak, mamy na to dowody. 

Kiedy w 2018 roku po raz pierwszy wzięłyśmy na warsztat temat charakterystycznie „nadmuchanych” śniegowców z Zurychu, liczba dotyczących ich wzmianek na Instagramie wynosiła dokładnie 8860. Dziś to już prawie 20000 oznaczeń na najbardziej stylowych profilach z całego świata. 

Odkąd spadł pierwszy śnieg (sic!), regularnie widujemy je w metrze, na redakcyjnych korytarzach i we wszystkich cool knajpach w mieście. Poznacie je po przeskalowanej formie, grubej podeszwie, futrzanym wnętrzu i wiązaniu w klimacie bohemian chic.

Kasia Tusk ma w swojej szafie dwie wersje tych śniegowców: w ciepłym odcieniu cappuccino i – a jakże – oblane klasyczną czernią. W najnowszym wpisie blogerki, pod bajkowymi zdjęciami z warszawskich Łazienek czytamy:

„Miało być mi ciepło i wygodnie więc wybrałam najgrubszy płaszcz MLE i niezawodne buty Inuikii, które noszę już trzeci sezon. Podoba mi się przełamanie czerni grafitem – jakiś czas temu pewnie nie zestwiłabym tych kolorów w ten sposób, ale dziś wydaje mi się, że wygląda to całkiem schludnie i jednocześnie mniej ponuro niż w przypadku monochromatycznego zestawu.”

A my totalnie to potwierdzamy. Swoje czarne śniegowce z oferty Inuikii zestawiła z długim ołówkowym płaszczem, gładkim pulowerem i skórzanymi spodniami o dopasowanym kroju (Tallinder). Całość uzupełniła kultową torebką Chanel na łańcuszku i wełnianymi rękawiczkami z COS. Z aktualnej oferty znanych marek wybrałyśmy rzeczy, dzięki którym skomponujecie podobny – równie stylowy i praktyczny – outfit na tegoroczną zimę. Nie ma za co!

makelifeeasier.pl

Trendy jesień-zima 2021/2022: modne buty. To dla tych botków, kozaków, trzewików i pantofelków stracimy głowę w nowym sezonie>>