Nowości Apart prezentują Kasia Sokołowska i Kasia Szklarczyk

Producentka najważniejszych pokazów mody w Polsce i jurorka Top Model. Kasia Sokołowska nie boi się zmian i jest jak kameleon, a pracując od lat w branży mody doskonale wie, jak biżuterią czy ubiorem manifestować swoje emocje i nastrój. Jednego dnia potrafi być elegancką damą, która klasykę przełamuje odważnymi dodatkami biżuteryjnymi, innego - zachwyca casualowym lookiem i luźną stylizacją (podkreśloną obowiązkowo bransoletkami z diamentami i kolorowymi kamieniami).

Ambasadorka Apart w nowej kampanii marki wciela się w rolę kobiety dojrzałej, świadomej, eleganckiej i zmysłowej. 

Z drugiej strony mamy typ energicznej, radosnej dziewczyny, która cieszy się chwilą i dla której nie ma ograniczeń. To właśnie Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni ostatniej edycji Top Model. Swój wizerunek podkreśla naturalnymi fryzurami, delikatnym makijażem, wakacyjnymi stylizacjami i subtelną biżuterią. Jej kobiecość to delikatne złote wzory, ozdobione kompozycjami filigranowych, swobodnie opadających detali lub transparentne motywy kółek. Taka biżuteria świetnie współgra z jej świeżą urodą i spontanicznym charakterem. 

Widzicie między nimi jeszcze więcej punktów wspólnych? Dla nas obie bohaterki zbliżają do siebie nie tylko praca w modzie i imiona, ale też słabość do pięknej biżuterii i umiejętność bawienia się swoim wizerunkiem. Dzięki tym cechom Kasia Sokołowska i Kasia Szklarczyk są na zdjęciach naprawdę zachwycające. 

Piękną kampanię Apart na tajemniczej wyspie Lanzarote, umiejscowionej w archipelagu Wysp Kanaryjskich, sfotografował sam Marcin Tyszka. Marka przyznaje, że poza sesją zdjęciową na rajskiej wyspie powstały też filmy. Po takim przedsmaku czekamy na nie z niecierpliwością. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii>>