Ostatnio przedstawiłyśmy sneak peak najnowszej kampanii Simple CP w postaci zdjęć z bacstage'u sesji wizerunowej (tutaj). Dziś prezentujemy Wam efekt pracy zespołu, który stworzył wiosenno-letnią kampanię polskiej marki!

Sesja zdjęciowa na nadchodzący sezon odbyła się w słonecznym krajobrazie Santa Cruz na Wyspach Kanaryjskich.

Zależało nam na słonecznej, pozytywnej i letniej energii w tle, a jednocześnie chcieliśmy pokreślić miejski charakter kolekcji. Simple to nie tylko piękne sukienki, z których słynie marka. To także idealnie skrojone ubrania na co dzień i do pracy – tłumaczy Weronika Pietras, główny projektant marki.

Kolekcję budują trzy linie: miejska Ready-to-wear, do pracy "Office" oraz "Dress Party". Ubrania są utrzymane w minimalistycznym duchu, na pierwszy plan wysuwa się ich konstrukcja. Eleganckie i dopasowane do kobiecej sylwetki kroje tworzą współczesne, uniwersalne propozycje na co dzień. Zobaczymy zestawienia modnych skórzanych spódnic z kurtkami typu bomber, a także spodni „cygaretek” z długą ale dopasowaną w talii marynarką. Sandały na słupku, metaliczne oxfordki, torby listonoszki oraz kopertówki oversize uzupełniają całość.

Twarzą kampanii po raz drugi została topmodelka Zuzanna Bijoch. Polska piękność regularnie chodzi po wybiegach Balmain, Versace, Gucci, czy Stelli McCartney.

Zuzanna to idealna twarz dla marki Simple. Nowoczesna, kobieca, a jednocześnie dojrzała, inteligentna – mówi Weronika Pietras.

Autorką zdjęc jest Agata Pospieszyńska. Niedawno zaprezentowała wystawę swoich prac w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Za stylizacje odpowiada szefowa działu mody ELLE, Ina Lekiewicz.

Kampanie Simple słyną z zapraszania do współpracy polskich piękności i znanych fotografów. Wcześniej markę reprezentowały m. in. Monika Jagaciak, Daga Ziober, Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska. Kampanie fotografowali najlepsi w Polsce i za granicą: Marcin Tyszka, Robert Wolański, Maciek Kobielski, a także Alexi Lubomirski.

Zobacz zdjęcia reklamowe Simple CP na sezon wiosna-lato 2014 w galerii. 

Projekt kolekcji: SIMPLE C.P.
Fotograf: Agata Pospieszyńska
Stylizacja: Ina Lekiewicz
Modelka: Zuza Bijoch
Koncepcja artystyczna: Ina Lekiewicz & Weronika Pietras