Wiola Wołczyńska zaprezentowała nową kolekcję. Jak zawsze, skupiła się w niej na basicowych modelach. To w końcu one stanowią podstawę jej linii Essentials. Wołczyńska dba, by wszystkie jej projekty były wykonywane ze szlachetnych materiałów, a ich kolorystyka opierała się na stonowanych odcieniach, które łatwo można ze sobą łączyć. Tak jest i tym razem. Ubrania powstały z jedwabistej wełny z kóz kaszmirskich oraz odpornego na uszkodzenia modalu, a paleta barwna kolekcji na sezon jesień-zima 2016/2017 bazuje na odcieniach ziemi - zgaszonych brązach, khaki, graficie, bordo oraz czerni.

"Myśl przewodnia, która stoi u podstawy stworzenia linii Essentials to możliwość interpretacji. Ubrania z tej linii można nosić na kilka sposobów, po to, by móc nadać im wyjątkowego charakteru. Poszczególne modele są uniwersalne, komfortowe i dają możliwość szybkiej zmiany stylizacji" - czytamy w informacji prasowej.

Nową kolekcję Wioli Wołczyńskiej możemy obejrzeć na zdjęciach z sesji autorstwa Małgorzaty Turczyńskiej. Modelki na plenerowych fotografiach prezentują na sobie dzianinowe sukienki, rozkloszowane spódnice, princeski, golfy, kamizele, miękko układające się melanżowe kardigany oraz płaszcze.

Zdjęcia: Małgorzata Turczyńska
Makijaż i włosy: Aleksandra Foka Przyłuska
Modelki: Karolina Słysz (D’Vision) i Emilia Tarczyńska (Wave Models)
Stylizacje: Wiola Wołczyńska

Kampania Wiola Wołczyńska jesień-zima 2016/2107 - GALERIA>>

Ubrania z metką Wiola Wołczyńska kupicie w sklepie ELLE: