Top Model 5 trwa w najlepsze, a jego uczestnicy już próbują swoich sił w prawdziwym modelingu. Pochodzący z USA Andre Whyte i 18-letnia Karolina Pisarek zostali właśnie twarzami kampanii Roberta Kupisza na sezon jesień-zima 2015/2016. Projektant był gościem 10. odcinka programu i mógł poznać wszystkich kandydatów na modeli osobiście.

„Wybrałem ich, bo wspólnie tworzą niezwykle zmysłową parę. Karolina jest piękną delikatną kobietą, a Andre ze swoją egzotyczną urodą i fizycznością jest w stosunku do niej interesującym kontrastem. Dodatkowo Andre zachwycił mnie swoją osobowością i charakterem. Jest szlachetnym człowiekiem, od którego można się wiele nauczyć. Gdy zobaczyłem Andre i Karolinę razem, stwierdziłem, że tworzą piękny obraz i będą idealni do kampanii kolekcji Opera.” - powiedział Robert Kupisz.

Jeśli zdawało wam się, że ostatnio oglądaliśmy kolekcję Kupisza pod tytułem "Gangsta" to się nie mylicie! Projektant słynie w końcu z tego, że swoje kolekcje pokazuje z rocznym wyprzedzeniem. O pokazie "Opera" pisałyśmy już w grudniu zeszłego roku - recenzję znajdziecie tutaj>>

Andre i Karolinę sfotografował (po raz kolejny) Marcin Tyszka. Polski fotograf, który robi karierę za granicą, miał już okazję pracować z uczestnikami Top Model w sesji z 10 odcinka (zobaczcie>>).

Oprócz zdjęć powstał także krótki film modowy promujący kolekcję Roberta Kupisza Opera jesień-zima 2015/2016. Jego autorem jest Piotr Krzymowski. 

Zdjęcia Marcin Tyszka
Film i montaż Piotr Krzymowski
Modele Andre Whyte/ United For Models 
Modelka Karolina Pisarek/ Avant Models
Stylizacja Magda Jagnicka
Make up Marianna Yurkiewicz
Włosy Michał Bielecki/Warsaw Creatives
Produkcja Art Works Sp. z o.o

Kampania Robert Kupisz Opera jesień-zima 2015/2016 - GALERIA>>