Ból głowy to słaba wymówka, by odmówić swojemu partnerowi seksu. Ostatnie badania naukowe wykazują, że stosunek pomaga zwalczyć migrenę. Podobnie jest z bólem brzucha w trakcie menstruacji, do czego przekonuje kampania "F*ck Your Period". Akcja jest w 100% skierowana do kobiet i ma pomóc nam bezboleśnie przejść przez "TE dni". 

Seks podczas miesiączki to temat tabu. Niesłusznie uważa się, że w trakcie menstruacji powinno się zachować abstynencję.

Lekarze są zdania, że przeżywanie orgazmów kiedy mamy okres, zwalcza bóle podbrzusza i zły humor. Kobiecą kampanię stworzył serwis "PornHub". Promuje ją dwuminutowa animacja, która w prosty sposób przekazuje ważne przesłanie. 

Serwis "PornHub" zachęca kobiety do wypełnienia na stronie danych na temat swojego cyklu miesiączkowego. W zamian za to otrzymają tydzień bezpłatnego dostępu do "PornHub Premium". Na czas, kiedy kalendarzowo przypada im okres. 

"Chcieliśmy stworzyć kampanię, która skupi się wyłącznie na kobietach i przekaże korzyści płynące z orgazmu w trakcie miesiączki. Chcemy zachęcić kobiety do praktykowania tego małego rytuału w trakcie okresu, niezależnie od tego, jakie nastawienie do tego czasu w miesiącu mają ich partnerzy." - wyjaśnia Alexandra Klein, menedżer PornHub.

Już w 1999 roku odkryto, że seks zbawiennie wpływa na bóle brzucha w trakcie menstruacji. Wtedy naukowcy udowodnili, że kobiety częściej przeżywają orgazm właśnie w trakcie okresu. Lekarstwo lepsze niż czekolada?