Deni Cler powraca do estetyki wypracowanej w dawnych kampaniach autorstwa Jean Baptiste'a Mondino. Tym razem za aparatem stanął Marcin Tyszka, a pozowała jedna z jego ulubionych modelek, Holenderka Sophie Vlaming. O współpracy z fotografem wypowiedziała się prezes firmy, Monika Kapłan-Gerc:

Najnowsza kampania i współpraca z Marcinem Tyszką jest naturalną konsekwencją zmian w Deni Cler. Sposób, w jaki Marcin widzi kobiety, odpowiada dokładnie naszym wyobrażeniom o tej marce. Mamy nadzieję, że współpraca będzie kontynuowana.

Plenerowe fotografie utrzymane są w bardzo letnim, wręcz wakacyjnym klimacie, a ostre światło odbija się nie tylko od wody w fontannie, ale i od idealnie gładkiej fryzury modelki. Wizja kobiecości Deni Cler odnosi się do stylu wielkich dam z połowy XX wieku. Stylizacje Michała Kusia wpisane są w estetykę retro, ale nadają się też do kopiowania w całości na urlopie w ekskluzywnym kurorcie. Zestawy typu "cygaretki + trapezowa bluzka + baletki" odejmują lat i idealnie łączą elegancję z wygodnym casualem.

Foto: Marcin Tyszka
Model: Sophie Vlaming
Stylizacja: Michał Kuś
Make up: Wilson
Fryzury: Piotr Wasiński
Produkcja: Warsaw Creatives