Co pojawi się w sklepach COS tej jesieni? Fani minimalizmu będą więcej niż zadowoleni. Marka należąca do szwedzkiego koncernu H&M właśnie zaprezentowała kampanię na nadchodzący sezon. Jej premiera związana jest również wydaniem nowego numeru magazynu COS, gdzie opublikowano właśnie kadry reklamujące linię na jesień i zimę 2017/2018. 21 wydanie czasopisma opiera się tym razem na kontrastach.

Damską kolekcję sfotografowano w budynku barcelońskiej Fundacji Joan Miro, która powstala w 1975 roku. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej: "Pieczę nad tym niezwykłym projektem sprawował architekt i projektant przestrzeni miejskich, Josep Lluis Sert. Oprócz przepastnej kolekcji dzieł surrealistycznego artysty, fundacja służy jako przestrzeń eksperymentalna, w której możemy oglądać między innymi wystawy współczesnych, młodych twórców."

W ofercie COS znajdziemy m.in. długie kamizele (nasz hit!), geometryczne sukienki, topy z rozcięciami lub bez ramiączek, spodnie w kant z szeroką nogawką, pulowery, marynarki zapinane na jeden guzik oraz klasyczne płaszcze w czarnym albo bordowym odcieniu

Kampania COS jesień-zima 2017/2018 >>