Najnowsza kampania Bohoboco prezentuje kolekcję na sezon jesień-zima 2012, pełną dzianiny, błyszczących tkanin i futra. Eklektyzm materiałów równoważą dość proste formy i surowa paleta kolorów ograniczona do czerni, bieli i szarości, ew. z dodatkiem złota. Podobną surowość znajdziecie na zdjęciach promocyjnych, wspaniale wydobywających fakturę tkanin i "przytulność" jesiennej kolekcji duetu.

Chociaż nowa kampania Bohoboco powstała przy udziale tej samej ekipy, nie powiela stylistyki poprzedniej. Na zdjęciach Marcina Kempskiego sprzed pół roku, Magda Jasek była zmysłową, rudowłosą femme fatale przewrotnie ubraną w biel. W nowej sesji ma blond włosy w nieładzie, utlenione brwi i bardziej swobodny wizerunek w stylu urban chic. Pozorna niedbałość zdjęć to także zasługa ciekawych refleksów światła.

Warto wspomnieć, że Jasek była też gwiazdą ostatniego pokazu Bohoboco, a od trzech tygodni przeciera szlaki międzynarodowej kariery. Na zagranicznych tygodniach mody wystąpiła m. in w wiosennych pokazach Marc Jacobs, Theysken's Theory, Moschino Cheap & Chic czy Sportmax.

Ekipa:

Fotograf: Marcin Kempski / ilike-photo.com
Asystent: Grzegorz Skoneczny
Stylizacja: Bohoboco
Modelka: Magda Jasek / Free Models
Make up: Dariusz Kotarski / Estee Lauder
Włosy: Kajetan Góra
Retusz: Wojtek Stopiński / Retouch One
Produkcja: Mikołaj Jaźwiecki & Bohoboco