"Gold Dust Woman" Ani Kuczyńskiej to kolekcja bazująca na estetyce lat 70. w Los Angeles. Jej cechy charakterystyczne to głębokie dekolty i miękkie, otulające sylwetkę materiały. Projektantkę inspirowały kultowe zespoły epoki i hollywoodzkie diwy (zwłaszcza Anjelica Houston). Sam tytuł kolekcji pochodzi od piosenki Fleetwood Mac.

Więcej o kolekcji Ania Kuczyńska "Gold Dust Woman" w relacji z pokazu >>>

"Gold Dust Woman" promują zdjęcia wizerunkowe autorstwa Karola Grygoruka, fotografa regularnie współpracującego z Kuczyńską. Jedna seria zdjęć, bliska (prawie) klasycznej kampanii, przedstawia androgyniczną modelkę przyjmującą dość karkołomne pozycje. To Charlotte Tomaszewska, gorące nazwisko z Model Plus, gwiazda pokazu Ani Kuczyńskiej. W drugiej odsłonie, Charlotte pozuje w nietypowych jak na świat mody okolicznościach. W przestrzeni, którą można by nazwać stereotypowym mieszkaniem hipstera, ubrania Kuczyńskiej walczą o uwagę z bałaganem, lodówką, meblościanką i niewykończoną podłogą. Dystans i niedosłowność to cecha charakterystyczna wszystkich działań promocyjnych projektantki.

Kolekcja "Gold Dust Woman" jest już dostępna w butiku Ania Kuczyńska Mokotowska 61. Ceny? Zależą od tkaniny, z której odszyto model. Suknia maxi STEVIE NICKS, którą nosi Małgosia Bela kosztuje 1610 zł w jedwabiu i 810 zł bawełnie. Podobnie jest z tuniko-sukienką ORCHID (1210 zł/440 zł).

Kampania Ania Kuczyńska Gold Dust Woman SS13 w GALERII >>>

zdjęcia: Karol Grygoruk ∙ stylizacja: Andrzej Sobolewski makijaż: Tomek Kocewiak ∙ włosy: Kacper Rączkowski ∙ modelka: Charlotte/MODEL PLUS