Kampania „Send me love letters” marki 303 Avenue to historia pełna miłosnych symboli, nastrojowych ujęć oraz retro klimatu. Tłem tej opowieści jest jedno z najbardziej romantycznych miejsc w Europie – Barcelona. Naszą przewodniczką po hiszpańskim mieście jest Chloe Lecareux – francuska it-girl, którą na co dzień śledzi kilkadziesiąt tysięcy osób na Instagramie. Towarzyszymy jej od świtu do zmierzchu. Zaczynamy od porannej kawy i papierosa, a kończymy na wieczornym drinku w klimatycznym hiszpańskim barze. Z Chloe oglądamy najpiękniejsze miejsca w Barcelonie, ale i poznajemy jej romantyczną stronę osobowości. 

Z miłością nierozerwalnie wiąże się kolor czerwony, który pojawił się po raz pierwszy w kolekcji 303 Avenue i od razu stał się jej mocnym akcentem. Sukienka oraz spódnice w czerwono-granatowe maki to nasze must have’y! Projektanci marki proponują również szalenie modne w tym sezonie oversize’owe kardigany, pod które zakładamy sukienki na ramiączkach, spodnie typu cullotes w połączeniu z klasycznymi koszulami, romantyczne sukienki oraz eleganckie płaszcze.

Autorem zdjęć jest australijski fotograf Jonny Seelenmeyer. W umiejętnym sposób połączył on nowoczesne kadry z klimatem vintage. Efektem tego jest seria oryginalnych fotografii, które urzekają niepowtarzalnym klimatem, sensualnością oraz wysublimowanymi stylizacjami. Ciepłe światło oraz miejski charakter zdjęć tworzą naturalny oraz swobodny klimat.

Modelka: Chloe Lecareux

Fotograf: Jonny Seelenmeyer

Make-up: Kristiana Zaula

Produkcja: Urszula Rybak