Kalendarze luksusowych marek nareszcie także w Polsce są obiektem pożądania. Piękne wydania, zdjęcia najzdolniejszych fotografów pokolenia i premiery w prestiżowych miejscach stanowią oprawę, której wart jest przedmiot towarzyszący nam przez cały rok. A uwierzcie - Kalendarz YES na 2015 rok aż chce się powiesić na ścianie obok cennych grafik i dzieł sztuki. Dlatego też ELLE objęło to wydanie patronatem medialnym.

Szóstą już edycję Kalendarza YES ilustrują piękne zdjęcia duetu Magda Wunsche i Agnieszka Samsel. Ich bohaterkami są Maria Loks i Maja Salamon, które powinniście pamiętać z okładek ELLE. Modelki pozują dla YES po raz pierwszy w plenerze - między innymi w surowych pejzażach wybrzeża Morza Bałtyckiego. Dziewczyny prywatnie się przyjaźnią i widać to na intymnych, ciepłych zdjęciach Magdy i Agnieszki.

"Duchowość, mistycyzm i natura – trzy proste słowa o ogromnej mocy. To one nas inspirują. Dzięki nim wiemy jak uchwycić idealny moment. Fotografie do Kalendarza YES 2015 skupiają się na chwili, na tym jednym, najważniejszym momencie. Przy powstawaniu Kalendarza inspirowała nas natura. Jej mistyczny charakter oraz duchowość były impulsem do stworzenia czegoś niesamowitego" – wyjaśniają swoją wizję autorki.

Magda Wunsche i Agnieszka Samsel dołączyły do szerokiego grona twórców Kalendarza YES – Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka, Mateusza Stankiewicza, Aldony Kaczmarczyk, Magdaleny Łuniewskiej oraz Marcina Kempskiego. Każdej kolejnej edycji Kalendarza towarzyszą prapremiery nowych kolekcji – w tym roku zobaczyliśmy przygotowane
przez Projektantki YES, Magdę Dąbrowską i Kasię Bukowską, kolekcje True Romance, Zodiak oraz Candy.

Produkcja:

Zdjęcia: Magda Wunsche i Agnieszka Samsel
Modelki: Maria Loks i Maja Salamon
Projekty Biżuterii: Kasia Bukowska i Magda Dąbrowska
Kreacja & Stylizacja: Andrzej Sobolewski
Makijaż: Marianna Yurkiewicz
Fryzury: Kacper Rączkowski
Koordynacja projektu: Monika Klejewska i Mateusz Madelski