Pirelli 2020: szekspirowska Julia i poszukiwanie miłości

Połowa lata to zawsze moment ogłoszenia szczegółów jednego z najbardziej ekscytujących projektów w branży mody, jakim jest Kalendarz Pirelli. Okazuje się, że Pirelli 2020 sfotografował słynny włoski fotograf mody Paolo Roversi, którego estetyka jest elegancka, nawiązująca do klasyki fotografii i pełna magicznego światła (możecie kojarzyć go m.in. z najsłynniejszego zdjęcia młodej Natalii Vodianowej w czerni i bieli czy promocyjnych zdjęć Rihanny do albmu "ANTI). 

Motywem przewodnim tegorocznej edycji Kalendarza Pirelli jest "Looking for Juliet", czyli "Szukając Julii".

Do szekspirowskich inspiracji zaagażowano aktorki i piosenkarki różnych narodowości, które sfotografowano w najromantyczniejszych miastach na świecie - Weronie i Paryżu. Jak powiedział Roversi "Wciąż szukam mojej Julii i będę jej szukał przez całe moje życie. Ponieważ Julia jest snem". Artysta chce też pokazać w ten sposób, że miłość ma jedno imię, ale wiele twarzy. 

Kalendarz Pirelli 2020: zobaczcie kontrowersyjne zdjęcia z udziałem gwiazd. Jak wypadły Emma Watson, Kristen Stewart i Claire Foy? >>

Rosalia, Claire Foy i Emma Watson w Kalendarzu Pirelli 2020

Angaż w najnowszym kalendarzu Pirelli dostały "twarze i głosy miłości" - Claire Foy, Mia Goth, Li Yuchun, Indya Moore, Rosalia, Yara Shahidi, Kristen Stewart, Emma Watson i Stella Roversi. Również i tym razem marka odchodzi od pokazywania znanych modelek i it girls na rzecz inspirujących kobiet. W zachwycającym filmie z backtage'u możecie zobaczyć, jak bohaterki czytają na głos słynny dramat Szekspira "Romeo i Julia".  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pirelli (@pirelli) Sie 3, 2019 o 12:06 PDT