Serial ,,American Horror Story" został stworzony dekadę temu przez Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka. W Polsce emitowany jest przez kanał FOX od listopada 2011 roku. Każdy sezon skupia się na innym temacie i jest osadzony w konwencji horroru - od nawiedzonego domu, szpitala psychiatrycznego po hotel z mroczną historią. Na przestrzeni dziewięciu sezonów, serial był wielokrotnie nagradzany i zdobył 95 nominacji do nagród Emmy. Na początku 2020 roku, stacja FX należąca do Disney'a odnowiła licencję ,,American Horror Story" na kolejne trzy sezony.

Kaia Gerber dołączy do obsady 10. sezonu „American Horror Story”.

Showrunner Ryan Murphy ujawnił wiadomość o zaangażowaniu 20-letniej modelki wczoraj na swoim Instagramie. 

„Jestem bardzo podekscytowany, mogąc ogłosić, że Kaia Gerber dołącza do rodziny American Horror Story” - napisał Murphy na Instagramie pod zdjęciem modelki.

Chociaż na ten moment nie znamy szczegółów tajemniczej roli Kai Gerber, wiemy, że obok córki supermodelki w serialu pojawią się także: Macaulay Culkin, Sarah Paulson, Evan Peters, Finn Wittrock, Kathy Bates, Billie Lourd, Leslie Grossman, Lily Rabe, Adina Porter oraz Angelica Ross. Warto przypomnieć, że nie jest to debiut Kai Gerber na wielkim ekranie. Modelka już jako piętnastolatka zagrała w filmie ,,Sister Cities".

„Pretty Woman” z tragicznym zakończeniem? Julia Roberts po latach wyznała, jaki miał być finał znajomości Vivian z Edwardem>>

,,American Horror Story": o czym będzie opowiadał 10. sezon?

W ubiegłym tygodniu Ryan Murphy podzielił się z fanami nie tylko oficjalnym tytułem 10. sezonu, ale także uchylił rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o fabułę. American Horror Story: Double Feature, w przeciwieństwie do poprzednich sezonów, będzie opowiadać dwie przerażające historie — jedną związaną z morzem, a drugą z piaskiem na plaży.

,,American Horror Story: Double Feature": zobacz teaser

Według informacji premiera 10. sezonu serialu jest planowana na 2021 rok.