W tym artykule: 

  1. Pikowana kurtka H&M - fason, który pokochały Dunki 
  2. Pikowana kurtka H&M - z czym nosić 
  3. Inne kurtki na przejściową pogodę 

Pikowana kurtka H&M - fason, który pokochały Dunki

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Przyglądając się outfitom z tegorocznego tygodnia mody, trudno było nie zauważyć, że wśród okryć wierzchnich królował jeden fason kurtki. Chodzi o kurtkę pikowaną. Jest to model, który doskonale wpisuje się w skandynawski styl. W szafach fashionistek z Kopenhagi  prym wiedzie wygoda, jednak idzie ona ręka w rękę z trendami. Dunki z dużo większą swobodą poruszają się po świecie trendów, nie traktują ich zbyt serio. Może dlatego ten styl jest tak inspirujący dla innych miłośników mody. Mieszkanki Kopenhagi nie boją się eklektycznych, nieoczywistych połączeń. Wiedzą dobrze, że to moda jest dla nich, a nie odwrotnie. 

Pikowana kurtka, którą znalazłam w szwedzkiej sieciówce H&M jest kwintesencją skandynawskiego stylu: z jednej strony jest super funkcjonalna, z drugiej daje przestrzeń do niezliczonych interpretacji i zabawy modą. A przecież za to właśnie kochamy modę. Za to, że daje możliwość autoekspresji.

Pikowana kurtka H&M - z czym nosić 

Pikowaną kurtkę możecie połączyć z czymkolwiek. Nie żartuję (!) Z czymkolwiek. W zależności od tego, jaki styl bardziej do was pasuje, w czym czujecie się najlepiej, tak właśnie możecie zaadaptować tę część garderoby do swoich potrzeb. Oczywiście super sprawdzi się do jeansów, ale również założysz ja do czarnej lub denimowej spódnicy. Pamiętaj o charakterystycznych dodatkach. W stylizacji zagraj odpowiednim nakryciem głowy lub akcesoriami do włosów. Po inspiracje zapraszam tutaj: 
Te 5 dodatków na wiosnę ma w szafie każda Dunka i to one sprawiają, że zazdrościmy im stylu. Na liście znalazła się m.in. najmodniejsza ozdoba do włosów

Inne kurtki na przejściową pogodę 

Wśród propozycji innych marek znalazłam te, których nie powstydziłyby się skandynawskie it-girls