"Reptile": nowy film kryminalny Netflix

Netflix nabył właśnie światowe prawa do filmu "Reptile" i ogłosił kogo obsadził w głównych rolach. Mamy dobrą wiadomość! W kryminale będziemy mogli zobaczyć Justina Timberlake'a ("Social Network"), który zagra u boku zdobywcy Oscara w 2000 roku za film "Traffic", Benicio Del Toro. Co jeszcze wiemy na temat nowej produkcji?

Fabuła będzie nawiązywać do brutalnego morderstwa młodego agenta nieruchomości, a śledztwo w tej sprawie będzie prowadzić zatwardziały i bezkompromisowy detektyw, w którego postać wcieli się Benicio del Toro. Detektyw starając się odkryć prawdę w sprawie, w której nic nie jest takie jak się wydaje, rozpoczyna rozprawiać się z iluzjami własnego życia. 

Film będzie debiutem reżyserskim autora wideoklipów i teledysków, Granta Singera. Scenariusz napisał wspólnie z Benjaminem Brewerem ("The Trust", "Beneath Contempt"). Molly Smith, Trent Luckinbill i Thad Luckinbill produkują film dla Black Label Media, a współproducentem jest Seth Spector z Black Label. Del Toro i Rachel Smith są producentami wykonawczymi.

Justin Timberlake: kariera aktorska

Timberlake zagrał ostatnio tytułową rolę w filmie produkcji Apple TV+, "Palmer", gdzie wcielił się w rolę mężczyzny, który kiedy po wyroku wychodzi na wolność, nawiązuje przyjaźń z chłopcem w trudnej sytuacji domowej. Justin Timberlake zagrał także w filmie braci Coen,"Co jest grane, Davis?", u boku Clinta Eastwooda w "Dopóki piłka w grze" czy w thrillerze "Wyścig z czasem" razem z Amandą Seyfried. Na swoim koncie ma też takie filmy jak "To tylko seks", "Zła kobieta" oraz oscarowy "The Social Network"