Casualowa stylizacja Julianne Moore dla 20- i 50-latki

W poszukiwaniu inspiracji kobiety nie muszą i wyłącznie zwracać się ku przedstawicielkom swojej grupy wiekowej. Istnieją osoby, które potrafią stworzyć stylizacje zachwycającą zarówno 20-latki, jak i kobiety 50+.

Jedną z gwiazd, która po mistrzowsku potrafi stworzyć uniwersalną propozycje dla każdej z nas,jest Julianne Moore. Choć sama w grudniu skończy 63 lata, emanuje niezwykłą swobodą i wyczuciem stylu. Jej wybory modowe trafiają w gusta fashionistek z różnych pokoleń. 

getty images/Raymond Hall / Contributor

Wczorajszym spacerem po "mieście, które nigdy nie śpi" Julianne pokazała, że moda nie zna granic wiekowych. Jej casualowa stylizacja składała się z jeansów o prostych nogawkach, które oficjalnie zostały okrzyknięte najmodniejszym krojem sezonu. Aktorka postawiła na nie również przy okazji odbywającego się na Tygodniu Mody w Mediolanie pokazu Bottegi Venety na wiosnę-lato 2024.

W swojej szafie ten model spodni mają także it-girls z pokolenia millenialsów: Blake Lively, czy ulubienica Gen Z Sofia Richie Grainge.

Zobacz: Blake Lively i Ryan Reynolds podnoszą poziom jesiennych stylizacji dla par. Na wspólny spacer po Nowym Jorku wybrali casualowe stroje, które pokocha każdy

Codzienny look aktorka uzupełniła klasyczną, oversizową marynarką w odcieniu głębokiego granatu i gładkim swetrem w tym samym kolorze, które przepięknie podkreślały jej rudy odcień włosów. Ostatnim akcentem stroju były białe sneakersy, które pokazują, że czasami mniej znaczy więcej.

Uwielbiamy ten niewymuszony szyk aktorki, której najświeższa stylizacja zasłużyła na miano najlepszej tego tygodnia. Julianne jest jedną z kobiet, które nie boją eksperymentować z modą. Dzięki temu jej wybory będzie chciała odtworzyć każda z nas, bez względu czy ma 20 czy 50 lat.