Na co dzień styl Julki balansuje gdzieś między klasyką utrzymaną w duchu szepczącego luksusu a ekstrawagancją łączącą estetykę lat 90. i 00 ( Portia z „Białego Lotosu” vibes). Gdy zachodzi słońce i rozbłyskują flesze fotoreporterów, gwiazda młodego pokolenia stawia zaś na bezkompromisowy szyk prawdziwej diwy. 

Nie inaczej było i tym razem. Na imprezę w towarzystwie Jana Pirowskiego, Agnieszki Woźniak-Starak, Damiana Michałowskiego, Krzysztofa Skórzyńskiego i Gabi Drzewieckiej włożyła spektakularną „małą czarną”.  Sukienka, o której mowa pochodzi z najnowszego dropu polskiego brandu Undress Code. 

„Zimą 2023 nasze bohaterki mają przed sobą sezon pełen wrażeń, wielkich wyjść i spotkań z najbliższymi. Zabawa z samego szykowania się, spędzanie czasu z przyjaciółką, bieganie po mieście i nastawienie na beztroskę przede wszystkim. To inspiracje wzięte żywcem z „Sex and the City”.  Dziewczyna Undress Code niczym Carrie Bradshaw szykuje się z przyjaciółką do wyjścia, robi sobie po drodze zdjęcia w fotobudce i biega z jednej imprezy na drugą.” – o najnowsze kolekcji UC oraz towarzyszącej jej kampanii opowiadają właściciele marki.

Instagram stories: @juliawieniawa

Sukienka Material Girl, na którą zdecydowała się Julia jest kwintesencją klimatu zarysowanego w powyższym opisie. Uszyty z czarnego weluru model eksponuje sylwetkę za sprawą dopasowanego kroju oraz odważnych, geometrycznych wycięć. Przyciąga spojrzenia i zapewnia ten mityczny „efekt wow”. 

Sukienka Material Girl, Undress Code / Cena: 739

Julia swój egzemplarz wystylizowała w komplecie z małą czarną torebką z motywem plecionki oraz subtelną złotą biżuterią. Uwielbiamy!