Filmy z motywem zamiany ciał w przeszłości zasługiwały na oddzielną półkę w wypożyczalni wideo. Na przełomie wieków bawiła nas komedia „Dziś 13, jutro 30” z rozczarowaną życiem Jennifer Garner oraz „Zakręcony piątek” ze zbuntowaną Lindsay Lohan i nadopiekuńczą Jamie Lee Curtis. Ta druga jest zresztą remakiem przeboju z 1976 roku. Od „Dużego” z Tomem Hanksem w roli dwunastolatka uwięzionego w ciele dorosłego mężczyzny, przez „Dwoje we mnie”, aż po „17 again” z Zackiem Efronem – produkcje, w których bohaterowie budzą się w nie swojej skórze przez dekady wypełniały kinowe sale. A już niedługo mogą wrócić do szczytowej formy za sprawą reżysera „Palm Springs”. Max Barbakow stanie za kamerą nadchodzącej komedii z gwiazdorską obsadą.

Julia Roberts i Jennifer Aniston zagrają w nowej komedii reżysera „Palm Springs”

Po „Bilecie do raju” z Julią Roberts i Georgem Clooneyem, „Wystrzałowym weselu” Jennifer Lopez, a także „Zaginionym mieście”, po którym ramię w ramię biegali Sandra Bullock, Channing Tatum i Brad Pitt, stało się jasne, że publiczność jest spragniona komedii z udziałem wielkich nazwisk. A jeśli na poparcie swoich postulatów ma satysfakcjonujące wyniki oglądalności, wytwórnie zastosują zasadę „mówisz i masz”. Serwis Deadline poinformował właśnie, że końca dobiegła walka o prawa do nowej komedii z Julią Roberts i Jennifer Aniston. Triumfatorem okazało się Amazon Studios. Film wyprodukuje LuckyChap Entertainment należące do Margot Robbie. 

Margot Robbie wyznała, który z jej ekranowych partnerów najlepiej całuje. Z kim przegrali Leonardo DiCaprio i Will Smith? >>

Reżyserią zajmie się Max Barbakow znany najlepiej z kameralnej komedii romantycznej „Palm Springs”. W 2020 roku na planie bawił się czasem i nakazał sympatycznym postaciom nieustanne przeżywanie tego samego dnia. Wraz z kolejnymi odtworzonymi niemal 1:1 scenami między głównymi bohaterami rodzi się uczucie. A publiczność z entuzjazmem przyjmuje przeżywane przez nich emocje i rozterki. Po napisaniu na nowo „Dnia świstaka” filmowiec bierze na warsztat opowiedzianą już na setki sposobów historię o zamianie ciał. Czy i tym razem uda mu się odświeżyć ograne wątki?

Fabuła filmu z Julią Roberts i Jennifer Aniston

Co wiemy o nowym projekcie Amazona? Na razie... bardzo niewiele. Zostało oficjalnie ogłoszone, że na ekranie pojawią się Julia Roberts i Jennifer Aniston. Aktorki wystąpiły razem w komedii „Dzień Matki” z 2016 roku. Wcześniej spotkały się podczas prac nad serialem „Przyjaciele”, gdzie Julia Roberts zagrała epizodyczną rolę. Nie ujawniono jeszcze tytułu filmu ani pomysłu na fabułę. Nie mamy jednak wątpliwości, że warto przyglądać się dalszym poczynaniom twórców!