Joanna Kulig zagra w hollywodzkiej produkcji

Liczne serwisy zagraniczne obiegła właśnie informacja o rozpoczęciu prac na produkcją nowej hollywodzkiej komedii romantycznej "She Came to Me", gdzie wystąpi cały szereg gwiazd. W obsadzie filmu widnieją takie nazwiska jak Anne Hathawy ("Nędznicy", "Diabeł ubiera się u Prady", Tahar Rahim ("Wąż", "The Eddy"), Marisa Tomei ("Zapaśnik") oraz Matthew Broderick ("Manchaster by the Sea") Do tego zacnego grona dołączyła również Polka, Joanna Kulig, której kariera na zagranicznym rynku filmowym nabiera rozpędu. Aktorka już kilka lat temu zachwyciła branżę filmową swoim występem w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego, gdzie wystąpiła u boku Tomasz Kota. Po tym sukcesie Kulig zrealizowała serial dla Netflix autorstwa laureata Oscara, Damiena Chazelle'a. "The Eddy" miał swoją premierę na festiwalu Berlinale 2020, a aktorka za rolę w tej produkcji również zebrała bardzo pochlebne opinie. Teraz czas na kolejny występ Joanny Kulig, który z pewnością również nas nie zawiedzie!

Fabuła filmu "She Came To Me"

Komedia romantyczna opowie o wydarzeniach, które rozgrywają się na przestrzeni kilku lat. Bohaterami będą m.in. para nastolatków, którzy przed swoimi rodzicami będą chcieli udowodnić siłę swojej miłości, cierpiący na brak weny twórczej kompozytor, który po nocy spędzonej z nieznajomą na nowo odkrywa pasję oraz kobieta sukcesu, której w życiu brakuje jedynie miłości.

Za reżyserię oraz scenariusz filmu odpowiada Rebecca Miller, która na swoim koncie ma już takie produkcje jak "Plan Maggie" z Julianne Moore oraz "Dowód" z Anthonym Hopkinsem i Gwyneth Paltrow. Za muzykę odpowie jeden z najwybitniejszych kompozytorów filmowych oraz dwukrotny laureat Oscara za filmy "Kształt wody" oraz 'Gran Budapest Hotel" - Alexandre Desplat.

Zdjęcia do filmu mają ruszyć już jesienią tego roku w Nowym Jorku, a finalna wersja zostanie zaprezentowana na targach odbywających się przy festiwalu w Cannes.