Karty wraz z pytaniami trafiły do naszej redakcji od marki Durex, w ramach kolejnej odsłony kampanii "Głośni w łóżku". Akcja ma zwracać uwagę na rolę intymnych rozmów w związku, pokazując, jak przekładają się one na jakość relacji oraz zadowolenie z seksu. W grę karcianą mogą zagrać wszystkie pary, niezależnie od stażu związku czy orientacji seksualnej.

Jej wirtualna wersja jest dostępna w oficjalnym sklepie Durex w Strefie Marek Allegro, gdzie z okazji tegorocznego święta zakochanych trwa także promocja - zniżki do 50% na produkty marki, w tym na najcieńsze w portfolio marki prezerwatywy Durex Invisible.

W trakcie naszego podcastu postanowiłyśmy zadać Joannie pytania, które sama opracowała. Nieco je zmodyfikowałyśmy, aby dowiedzieć się, dlaczego mają pomóc parom w odkrywaniu własnych pragnień. Kiedy je wykorzystać? Nadchodzące Walentynki są idealną okazją do tego, by głośno i otwarcie porozmawiać o seksie i odkryć płynącą z rozmowy pełną rozkosz dopasowania w łóżku. Posłuchajcie, jakie to proste:  

Udanych (i bardzo głośnych) Walentynek! 

Czytaj też: Nowe wymiary bliskości - seksuolożka dr Agata Loewe odpowiada, jak rozmowa poprawi Twoje życie seksualne>>