Choć od premiery nie minęły jeszcze dwa tygodnie, film "Jeszcze przed Świętami"  już trafił do rankingu najchętniej oglądanych tytułów na polskim Netfliksie. Jak to możliwe? Widzowie uważają, że nie jest to kolejna sztampowa komedia o świętach.

"Jeszcze przed Świętami" to nowy polski film świąteczny, który już jest hitem! Obejrzysz go na Netflix

Główną bohaterką jest trzydziestokilkuletnia kurierka Marysia, która jest też samotną mamą. Pewnego dnia dochodzi do sytuacji, że złośliwy współpracownik zamienia paczki, przez co kurierka nie może ich dostarczyć na czas. Marysia musi uratować tę sytuację, żeby prezenty dla klientów doszły na czas. Kolejnym problemem jest namolny klient Krzysiek - mężczyzna dosiada się do auta kobiety, bo chce odebrać swoją przesyłkę. Brzmi ciekawie? Na pewno nie jest to klasyczny romans, do których przyzwyczaili nas twórcy rodzimi, jak i zagraniczni. Aktualnie "Jeszcze przed świętami" jest na 3. miejscu na liście najpopularniejszych filmów na polskim Netfliksie.

W rolach głównych zobaczymy Monikę Frajczyk ("Prime Time") i Piotra Packa ("Gry rodzinne"). Oprócz nich pojawią się też Dorota Kolak, Mirosław Baka, Łukasz Simlat, Marek Kalita, Barbara Jonak, Jacek Simlat, a także Łukasz Gawroński. Autorami scenariusza i reżyserią zajęli się Aleksandra Kułakowska i Maciej Prykowski.

Internauci doceniają, że nie jest to kolejna kopia "Listów do M.", że nie ma "lukru i świecidełek". Zainteresowani? Sprawdźcie w weekend "Jeszcze przed świętami" - to idealny moment na włączenie filmu świątecznego.