Diabeł tkwi w szczegółach
Misterne ornamenty, naturalne kamienie, delikatne koronkowe detale, złocone łańcuszki oraz repliki historycznych monet, żetonów karcianych czy medali są od lat charakterystyczne dla projektów marki. To biżuteria, której nie da się pomylić z żadną inną. Sposób łączenia ich ze sobą jest niczym podpis autorki. W zaciszu klimatycznej pracowni na warszawskiej Pradze powstają charakterystyczne, długie naszyjniki, kolczyki, bransoletki i pierścionki. A wszystko to wykonane ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół, w bardzo krótkich seriach lub pojedynczych egzemplarzach.

Stare czy nowe?
BOSKA to ponadczasowy styl, który nawiązuje do klasycznego pojęcia piękna. To idealna biżuteria do tworzenia zestawów z ulubionymi kolczykami “po babci”, czy łączenia poszczególnych elementów kolekcji w warstwowe kompozycje. Wykorzystanie takich elementów jak repliki historycznych monet sprawia, że to biżuteria, która nigdy nie straci na aktualności i stanie się ukochanym dodatkiem na wiele kolejnych sezonów.

Jesteś Boska!
W każdym tego słowa znaczeniu. Sposób w jaki nosisz BOSKĄ nadaje jej znaczenia. Wyglądaj, noś i czuj się bosko. To biżuteria dla każdej wyjątkowej kobiety, która nie tylko szuka nietuzinkowych wzorów, ale poprzez strój i dodatki chce podkreślić swój indywidualny charakter i osobowość. Odnajdą się w niej zarówno fanki glamour, jak i te kochające minimalizm. Razem z każdym wykonanym ręcznie egzemplarzem, Monika Tomaszewska chce przekazać dobrą energię dla każdego, kto będzie nosił tą wyjątkową biżuterię.

Biżuteria dostępna stacjonarnie w salonach partnerskich w całej Polsce oraz w butiku One no.1 Varsovie na Mokotowskiej 71 w Warszawie.

Sklep online: www.oneshop.com.pl
Instagram: www.instagram.com/boska_tomaszewska
FB: www.facebook.com/BOSKABOSKA

Foto: Patrycja Toczyńska
Modelki: Natalia Laskowiecka, Dana Mostek, Marzena Bawarska
MUA: Mila Make up
Ubrania: Supeł