Jessica Mercedes jedzie do Cannes! Jemerced to jedyna polska blogerka, która z ramienia L'Oreal pojawi się na Cannes 2017. Popularna marka kosmetyczna obchodzi w tym roku 20-lecie wspólpracy z Festiwalem Filmowym w Cannes i z tej okazji zaprosiła znane influecerki na Lazurowe Wybrzeże. Polka wylatuje do Cannes w poniedziałek, 22 maja.

Jesica Mercedes razem z innymi blogerkami będzie relacjonować wszystko co dzieje się aktualnie na Cannes 2017. Wiemy też, że Polka pojawi się na czerwonym dywanie. Razem z Grażyną Torbicką (polską ambasadorką L'Oreal) wystąpi oficjalnie na Festiwalu Filmowym w Cannes już 24 maja. Ciekawe, z którymi gwiazami zrobi sobie selfie w Cannes (trzymamy kciuki!). A co będzie miała na sobie w trakcie tego wydarzenia? Przewidujemy!

Zaledwie kilka dni temu Jessica Mercedes odwiedziła kilku polskich projektantów. Na jej insta stories mogliśmy zobaczyć m.in. jak przymierza spódnicę z metką La Mania. Jess wybrała się również z wizytą do Roberta Kupisza, Łukasza Jemioła (czy zauważyliście ten pokrowiec? czyżby znajdowała się w nim suknia na czerwony dywan w Cannes?) oraz nowego butiku Lui na ulicy Mokotowskiej, który oferuje m.in. okulary Andy Wolf, kapelusze D'estree, chokery Amber Sceats, biżuterię Nina Kastens, bieliznę God save queens, czy ubrania od Attico i Ports1961. Jessica Mercedes pochwaliła się także złotymi kolczykami od Ani Kruk, inspirowanymi słynną Złotą Palmą w Cannes. Czekamy na pierwsze zdjęcia ze stylizacjami Jessiki Mercedes w Cannes!

Do Cannes przyjechało już kilka polskich celebrytek (Kamila Szczawińska, Karolina Szostak, Anna Wendzikowska, Doda) oraz Maffashion. Blogerka wzięła też udział w jednej z premier w ramach Festiwalu Filmowego w Cannes.

Jessica Mercedes w Cannes. Co blogerka zabierze ze sobą? >>