Jessica Mercedes postanowiła odpowiedzieć na główne zapotrzebowanie modowe domowej kwarantanny i pracy w trybie home office, jakim są wygodne i miękkie dresy. W kontrze do dziewczęcych imprezowych sukienek Veclaim, jakie mogliśmy podziwiać do tej pory, Mercedes zaprojektowała własny komplet i nowy t-shirt, które świetnie sprawdzą się podczas siedzenia w domu. O pomyśle mówiła już tygodni dni temu na Instagramie, a teraz w końcu zdecydowała się pokazać efekty swojej pracy. 

Miękki dres idealny na home office. Najładniejsze modele, które pomogą wam przetrwać pracę zdalną>>

W nowym dropie Veclaim mają pojawić się trzy projekty: luźne dresowe spodnie ze ściągaczami na kostkach, czyli tak zwane joggery, prosty uniseksowy t-shirt w kolorze lodów jagodowych i miękka bluza crewneck. Każdy z elementów nowości będzie ozdobiony graficznym logo marki w stylu lat 90., które tym razem inspirowane jest chiromancją, to znaczy wróżeniem z dłoni (znajdziecie tam także takie symbole, jak wywodzący się z antycznej chińskiej filozofii yin i yang oraz znaki zodiaku). Bluzy, spodnie i dresy Mercedes spięła wymowną nazwą Palm Reading, która bezpośrednio nawiązuje do nowych inspiracji influencerki.

Wróżenie z dłoni dla początkujących. Co mówi o tobie linia życia, serca i głowy?>>

Dresy Veclaim, jak zapowiadała Jessica Mercedes, trafią do sprzedaży już w czwartek o 17:00. Wtedy też poznamy ich dokładną cenę i będziemy mogli przyjrzeć się nowościom z bliska. Póki co zajrzyjcie do naszej galerii - zobaczycie tam zapowiedź, która pojawiła się na Instagramie marki.