Jessica Mercedes i Maffashion poleciały do Szanghaju na  pokaz Victoria's Secret 2017 (zazdrościmy!)! Blogerki, jako jedyne Polki, miały wstęp za kulisy show oraz zobaczą na żywo kolekcję zmysłowej bielizny od VS, w tym premierową linię Victoria's Secret x Balmain

Jessica Mercedes i Maffashion wyleciały do Chin w poprzedni weekend na zaproszenie Victoria's Secret. Jak możecie zobaczyć na ich insta stories obie niecierpliwie czekały, żeby wejść na backstage. Mogły tam spędzić jedynie 20 minut. Maffashion marzyła o selfie z Adrianą Limą (podobno to ze względu na nią założyła swojego bloga), niestety tym razem się nie udało. Zasmucona Julia powiedziała na stories: "mój czas został skrócony na rzecz kogoś innego" i dalej "czas się przesunął i nie udało jej się złapać". Czyżby chodziło o Jessikę...? Jak się okazało obie były o różnych porach na backstage'u, więc nie przeszkadzały sobie w pracy. Maffashion udało się zrobić fotki z Alessandrą Ambrosio, Jasmine Tookes, Candice Swanepoel oraz z Romee Strijd.

Jessica Mercedes i Maffashion na pokazie Victoria's Secret 2017

Za to Jessica zrobiła sobie zdjęcia z Karlie Kloss oraz Aniołkami Victoria's Secret, czyli Candice Swanepoel i Adrianą Limą. Mercedes uchwyciła również jak styliści fryzur układają włosy Belli Hadid i Taylor Hill. Obie blogerki  postują tyle ile się da, a nie jest łatwo, ponieważ w Chinach Facebook i Instagram są zakazane. Z powodów politycznych aplikacje typu FB, Insta, YouTube, Snapchat, Google+, czy Twitter nie działają na terenie Chińskiej Republiki Ludowej. Chińczycy używają za to np. WeChat, SinaWeibo, QZone czy Youku.

Czekamy na kolejne filmiki i fotografie z pokazu Victoria's Secret 2017!

Jessica Mercedes i Maffashion na pokazie Victoria's Secret 2017 >>