Już w 2010 roku publikowała w sieci zdjęcia swoich stylizacji. Pamiętacie Emo Jess w koszulkach i z papierosem w ręku? Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał, że kilka lat później będzie jedną z najbardziej znanych blogerek, a właściwie influencerek. Teraz Jess nie tylko ma bloga, profil na instagramie, który obserwuje prawie milion fanów, ale także dwie marki - Moiess z kostiumami kąpielowymi i veclaim z sukienkami, spódnicami oraz topami, a w portfolio - kilka okładek najbardziej znanych magazynów, edytoriali i kampanii popularnych marek.

Jess nie boi się "trudnych" trendów - przekonuje swoje obserwatorki do biegania w ortopedycznych klapkach. Lansuje (dodające optycznie kilogramów) spodnie-kolarki i łączy ze sobą pozornie niepasujące do siebie wzory. Zgrabnie ogrywa oversize i często inspiruje się trendami z wybiegów najbardziej ekscentrycznych domów mody. Udowadnia, że rzeczy luksusowych marek można zestawiać z ubraniami z sieciówek, a najlepiej czuje się bez makijażu. Czasami nosi też po prostu dziewczęce sukienki albo t-shirt i jeansy, tak jak jej fanki. 

Czytajcie też: jak ewoluował styl Mercedes od początku jej obecności w blogosferze >>>>

My z okazji 26. urodzin Jessiki Mercedes wybrałyśmy 26 najlepszych naszym zdaniem stylizacji Jess - wspominamy jej outfity z zagranicznych tygodni mody, casualowe looki i zdjęcia z festiwali - zajrzyjcie do naszej galerii!