Kombinezon, prawdziwy majstersztyk, idealnie otulał jej sylwetkę i miał odważny głęboki dekolt, podkreślony zapierającą dech w piersiach peleryną, która wyglądała jak deszcz pereł. 

Aktorka, wraz ze współgwiazdorem Joelem Edgertonem, zajęła później scenę, aby zaprezentować film otwierający festiwal, "Hit Man". To święto kina odbywające się co roku w Maroku honoruje wybitne filmy i osobistości z branży z całego świata, zapewniając platformę dla różnorodnych głosów i historii.

Marc Piasecki

Jessica wzięła udział w wydarzeniu promującym jej nadchodzący thriller psychologiczny "Instynkt matki". Film jest remakiem francuskojęzycznego filmu z 2018 roku, który został wyreżyserowany przez Oliviera Masset-Depasse. Oryginalny film został również oparty na powieści Barbary Abel "Behind the Hatred", która została opublikowana w 2012 roku. "Instynkt matki" opowiada o parze gospodyń domowych, których przyjaźń zostaje zakłócona przez traumatyczny incydent.

Pascal Le Segretain/Getty Images

"Na przestrzeni dziejów sztuka była wykorzystywana jako przystępne narzędzie komunikacji, podnoszące świadomość na temat kwestii społecznych i wpływające na pozytywne zmiany" - powiedziała aktorka. Powołując się na słowa znanej antropolog Margaret Mead o sile "małej grupy myślących, zaangażowanych obywateli" do zmiany świata, Chastain wezwała wszystkich w teatrze do zaangażowania się w sztukę.

"Zachęcam nas wszystkich do działania. Chwyćcie za pędzel, instrument, pióro... w tej chwili na całym świecie potrzebujemy sztuki, która mówi prawdę i podnosi nas wszystkich na duchu".