To wszystko, czego potrzeba nam tej jesieni. W 2020 odkrywamy piękne polskie miejsca, które zachwycają designem i spokojem jednocześnie. 

Nosalowy Park Hotel & Spa to nowe miejsce na mapie luksusowych hoteli w Polsce. Jest niezwykle elegancki. Znajdziecie go w samym centrum Zakopanego, w otoczeniu pięknego bukowego parku. Hotel został zaprojektowany z myślą o Gościach, którzy chcą doświadczyć nowej jakości wypoczynku w stolicy Tatr. To krok dalej w najlepsze, hotelarskie tradycje tego regionu. 

Nosalowy Park inspiruje do odkrywania Zakopanego widzianego oczami jego mieszkańców, a dodatkowo oferuję rozległą strefę wellnes z basenem, zewnętrznym jacuzzi i tężnią solankową, holistyczne NABE SPA. A te znajduje się w Willi Marillor, która w okresie międzywojnia była jednym z najważniejszych salonów towarzyskich Zakopanego. Wpływ bogatej historii tej zabytkowej części niemalże unosi się w powietrzu.

Wnętrza hotelu zaprojektowała gdańska pracownia Ideograf, sam obiekt - Kahl-Gaczorek Architekci. Wystrój inspirowany był dwoma stylami: secesją i art deco. We wnętrzach Nosalowy Park Hotel & Spa znajdziecie naturalne kolory (beże i brązy) przełamane eleganckimi ciemnymi, czerwonymi i złotymi detalami oraz łupkiem, marmurem i drewnem. 

Pisząc o tym miejscu należy wspomnieć o jeszcze dwóch wyjątkowych aspektach. W hotelu Nosalowy Park znajduje się piękne, holistyczne NABE SPA. Poza basenem, strefą saun, siłownią (nie mamy fitnessu w Parku!) strefa wellness to również pokój relaksu z tężnią solankową. Eleganckie NABE Spa oferuje 8 przestronnych gabinetów typu Spa Suite oraz gabinet dla par. W nim  znajdziecie autorskie rytuały, sesje z elementami medytacji i zabiegi na łóżku wodnym Soft Pack oraz autorską linię kosmetyków z naturalnych składników zaczerpniętych min. z tatrzańskiej przyrody, które stanowią doskonałe przedłużenie  domowej pielęgnacji i efektów zabiegów.

I na koniec trochę o miłości - tej do jedzenia. Odkryjecie ją w restauracji Heart by Amaro tworzonej przez polskiego mistrza zaskakującej kuchni. "To kuchnia stworzona z miłości do ludzi, szacunku do produktu i pasji w odkrywaniu regionalnego bogactwa Tatr. Heart by Amaro jest otwartym domem, do którego Szef zaprasza wszystkich, którzy chcą poznać jego definicję „pyszności”, zobaczyć jak gotuje dla rodziny i przyjaciół."

Jeśli planujesz wypad do Zakopanego pod koniec września nie przegap weekendu 25-27 września. W hotelu trwać będzie wtedy weekend Body & Mind, autorski program rozwoju NABE SPA połączony z relaksacją, medytacjami, warsztatami uważności, koncertami gongów i mis tybetańskich, aktywnościami na świeżym powietrzu i odpowiednio dobranymi zabiegami SPA oraz dietą.

Bardzo istotne jest także to, że Goście mogą się tu czuć bezpiecznie - hotel spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa  #bezpieczniewnosalowym .