Po sukcesie poprzednich kolekcji, marka Adidas postanowiła po raz kolejny zaangażować Jeremy'ego Scotta do współpracy przy najnowszej kolekcji na jesień-zimę 2013. Efekty ich kolaboracji znowu jednocześnie zaskakują i zachwycają. Nie brakuje charakterystycznych dla projektanta elementów w postaci eksplozji barw, deseni i nietypowych printów, jak np. kolorowych skrzydeł i kwiatów. Scott w zręczny sposób bawi się także przeskalowanym legendarnym logo marki Adidas, który pojawia się na szerokiej gamie ubrań oraz butów sygnowanych nazwiskiem projektanta.

Na jesień i zimę 2013, światowej sławy projektant proponuje projekty barwne, zaskakujące i zabawne. Dzięki nieoczywistym połączeniom trendów, najnowsza kolekcja to unisexowa i wybuchowa mieszanka popartu, unikatowych deseni i ciekawych krojów.

Główną inspiracją Jeremy'ego Scotta przy tworzeniu kolekcji był bajkowy świat rodem z "Alicji w Krainie Czarów". Entuzjastom ekstrawaganckiej estetyki amerykańskiego projektanta z pewnością przypadną do gustu kwiaty, barokowe, bogate w złote elementy grafiki i jaskrawy deseń moro.

Najnowszą kolekcję promuje surrelistyczne wideo, które doskonale oddaje klimat kolekcji, którą proponuje Jeremy Scott: