J.LO versus moda: Lopez zaprojektowała kolekcję obuwia

Jennifer Lopez wielokrotnie przyznawała w wywiadach, że muzyka i aktorstwo to nie są jedyne ścieżki, którymi chce iść. Kreatywna gwiazda była właścicielką restauracji, produkowała reality show, ma już na swoim koncie nawet własną linię perfum, ubrań (m.in. J.LO by Jennifer Lopez) i butów. Do tej pory Jennifer Lopez była jedynie "twarzą" i dygnowała produkty pod własnym nazwiskiem, teraz jednak postanowiła stworzyć wszystko w całości sama - a konkretnie kolekcję obuwia, z którą zadebiutuje już niedługo. 

Córka Jennifer Lopez wystąpiła na scenie Super Bowl 2020. Zobacz wzruszające wideo z J.Lo i Emme Muñiz>>

Chodzi o projekt, który tworzy razem z The Camuto Group, firmą znaną z produkcji wysokiej jakości obuwia, która współpracowała między innymi z projektantką Tory Burch i piosenkarką Jessicą Simpson. "Od początku mojej kariery chciałam robić wszystko - muzykę, filmy i modę... Ta kolekcja przedstawia trzy miasta, które mnie ukształtowały: Nowy Jork, Los Angeles i Miami. Mam nadzieję, że dzięki niej ludzie będą mogli znaleźć i reprezentować wiele stron siebie, zachowując jednocześnie wierność swojemu najbardziej autentycznemu ja" napisała J.LO w oświadczeniu skierowanym do mediów. Co konkretnie znajdziemy w jej kolekcji? Aktorka i piosenkarka zaprojektowała sneakersy, botki, szpilki oraz czółenka na klocku

Po pierwszych udostępnionych szkicach widać już, że gwiazda zaprezentuje uwielbiane przez siebie ekscentryczne buty odważnych kolorach, wiązane na łydce, z błyszczącymi klamrami i w fakturę krokodyla.

Linia ma zostać nazwana po prostu "JLO JENNIFER LOPEZ" i trafić do sprzedaży 9 marca. Jej poszczególne elementy będzie można kupić w sieci Designer Shoe Warehouse przez internet lub stacjonarnie w jednym z ponad pięciuset sklepów w Stanach Zjednoczonych. Na stronie dsw.com można już zresztą podejrzeć pięć par butów z kolekcji Jennifer Lopez i, co wcale nas nie dziwi, wszystkie błyszczą z daleka i noszą egzotyczne kobiece imiona. To będzie na pewno sto procent J.LO w J.LO. 

To najbardziej pożądany model butów przełomu sezonów. Podbija Instagram, okładki branżowych magazynów i ulice kluczowej modowo Kopenhagi>>