Trwa paryski tydzień mody haute couture wiosna-lato 2024. Z tej okazji do stolicy Francji przybywają najpopularniejsze gwiazdy, które biorą udział w pokazach światowej sławy projektantów. Swoją kolekcję zaprezentowały już takie domy mody, jak. Chanel, Dior, Armani, Schiaparelli czy Valentino. Wczoraj odbył się pokaz Elie Saab, którego gościem specjalnym była Jennifer Lopez. 

Jennifer Lopez w eleganckiej sukni i kwiecistej pelerynie na pokazie Elie Saab haute couture wiosna-lato 2024 

Stylizowana przez Roba Zangardiego i Mariel Haenn, Lopez miała na sobie suknię Elie Saab w kolorze limonkowego musu z odważnym dekoltem w kształcie litery V, który sięgał piosenkarce prawie do pasa. Chociaż kreacja sama w sobie była oszałamiająca, gwiazda podkręciła ją jeszcze bardziej, dodając do niej długą pelerynę w iście królewskim stylu. Płaszcz został pokryty setkami delikatnych piór ułożonych w kształt kwiatów. Całość uzupełniła ozdobnym paskiem oraz aksamitną, oliwkową kokardą wplecioną we włosy.

Arnold Jerocki/Getty Images

Jennifer Lopez in her flowers era  

Gwiazda upodobała sobie kwiatowy motyw, gdyż zaledwie kilka dni wcześniej przybyła na głośny pokaz Schiaparelli haute couture wiosna-lato 2024 w krótkim płaszczu ozdobionym płatkami róż. Co ciekawe, kurtka – zaprojektowana przez dyrektora kreatywnego marki, Daniela Roseberry – została wykonana z 7000 prawdziwych płatków róż, których świeżość i żywotność utrzymywała woda z cukrem. 

Arnold Jerocki/Getty Images

To prawdopodobnie kolejna symboliczna stylizacja JLo przed wydaniem jej nowego albumu "This Is Me…Now". Jak napisała na Instagramie pod zdjęciem z pokazu Schiaparelli: 

„Zaprojektowany specjalnie dla mnie przez Daniela Roseberry na Schiaparelli Couture 2024. Nie mogę się doczekać tej podróży do mojej ery serc i kwiatów… #ThisIsMeNow już 16 lutego…” 

Czekamy z niecierpliwością na nowy album artystki!