Jennifer Lopez nie zwalnia tempa. W ostatnich tygodniach byliśmy świadkami wielu ważnych wydarzeń w życiu artystki. W połowie kwietnia dowiedzieliśmy się o rozstaniu J.Lo z Alexem Rodriguezem, a niespełna 3 tygodnie później pojawiła się informacja, że Lopez ponownie zaczęła się spotykać z Benem Affleckiem. Gwiazda postanowiła się też skupić na rozwoju własnej marki beauty, czego dowodem jest najnowsza kampania promująca JLo Beauty.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Para potwierdziła tę informację w telewizyjnym show>>>

Jennifer Lopez w kampanii JLo Beauty z mamą i córką. Fani komentują: ,,Wyglądają jak siostry!"


Kampania jej marki zachwyciła fanów na całym świecie! Trzy pokolenia na jednym zdjęciu prezentują prawdziwą siłę kobiet. Sesja jest manifestem Lopez i dowodem na to, że wiek jest jedynie liczbą i nie stanowi ograniczeń — wręcz przeciwnie. Sprawia, że możemy więcej. Piękno nie ma daty ważności, dlatego też artystka do najnowszej kampanii postanowiła zaprosić swoją mamę i córkę. Dwie najważniejsze kobiety w jej życiu — Emma Maribel Anthony oraz Guadelupe Rodriguez w białych koszulach i z uśmiechem na ustach w sposób niewymuszony pozują przed obiektywem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck są razem? Wszystko wskazuje na to, że para ponownie się spotyka...

,,Trzy pokolenia, ale jedno przekonanie — JESTEŚMY NIEOGRANICZONE (i Ty także!) - napisała Jennifer Lopez na Instagramie


W ofercie JLo Beauty znajdziemy produkty stworzone dla wszystkich kobiet od 7 do 77 roku życia.

Jennifer Lopez bez makijażu przed kamerą! Gwiazda pokazała jakich kosmetyków używa do demakijażu>>>