Filmy Bena Afflecka i Matta Damona

Już 5 kwietnia do kin trafi najnowsza produkcja tego duetu. Portret Sonny’ego Vaccaro (sprzedawcy sneakersów) mężczyzny, którego pionierski pomysł na zawsze odmienił obliczę marketingu. Matt Damon i Ben Affleck promują właśnie film "Air", dokumentujący największy kontrakt w historii sportu, czyli umowę Michela Jordana z ówcześnie niewielką firmą produkującą buty do biegania, Nike. Zobacz zwiastun: 

Przeczytaj więcej: Ben Affleck i Matt Damon razem w nowym filmie o firmie Nike

Jak się jednak okazuje mężczyźni nie zwalniają tempa. Już teraz ogłosili, że rozpoczynają pracę nad kolejnym filmem, ponownie skupionym na prawdziwej historii ze świata sportu. "Właśnie zaczynamy pracować z Amazonem, aby przedstawić historię zapaśnika imieniem Anthony Robles, który urodził się z jedną nogą i zdobył mistrzostwo stanu Arizona."- zdradził Ben w jednym z wywiadów. Film będzie nosił tytuł "Unstoppable". 

Jennifer Lopez zagra w najnowszej produkcji Bena Afflecka

Filmy tworzone przez Afflecka i Damona to każdorazowo uczta dla fanów wielkiego kina. W produkcjach znanego duetu nie brakuje gwiazdorskiej obsady, w której zazwyczaj możemy zobaczyć również ich samych. „Zawsze zatrudniamy najlepszych wykonawców. W tym przypadku mogę powiedzieć, że każda osoba, która została obsadzona do tej pory, jest absolutnie najlepszym wyborem”- skomentował przygotowania "Unstoppable" do Affleck. Do współpracy mężczyźni zaprosili również żonę Afflecka, Jennifer Lopez. Biorąc pod uwagę ogromną rzeszę fanów związku Bennifer, film z pewnością będzie się cieszył ogromnym sukcesem. 

„Co za frajda, co za radość robić coś z nią, widzieć jaka jest świetna, iść do pracy z żoną, iść do pracy ze swoim najlepszym przyjacielem. Ostatecznie twoja praca staje się lwią częścią tego, co definiuje twoje życie, jeśli chodzi o czas, który spędzasz. A jeśli nie lubisz osób z którymi pracujesz i jeśli masz trudności lub problemy w pracy, myślę, że jest to jedna z rzeczy, które naprawdę mogą powodować depresję, niepokój i ból u ludzi. I odwrotnie, [jeśli] kochasz ludzi w pracy, prawdopodobnie masz całkiem niezłe życie, rozumiesz?”- dodał Affleck.