Co ciekawe, nie będzie to kolejna klasyczna komedia romantyczna, a dowcipny film akcji, w którym wiele się dzieje. Oj, bardzo dużo! "Shotgun Wedding" kręcono na Dominikanie, a oprócz Jennifer Lopez w obsadzie znaleźli się też Josh Duhamel i Lenny Kravitz. A o czym jest sam film? 

"Wystrzałowe wesele" z Jennifer Lopez. O czym jest film?

"Wystrzałowe wesele" to historia pary, która w końcu zamierza sformalizować swój związek. Wesele ma odbyć się na tropikalnej wyspie - co ciekawe, wśród gości pojawi się eks głównej bohaterki oraz zagrażający im bandyci. 

"Moja bohaterka, Darcy, będzie musiała walczyć nie tylko o swoje życie, ale też zrobi wszystko, by ocalić weselników. Przysięga 'dopóki śmierć nas nie rozłączy' nabierze nowego znaczenia. Nie zabraknie scen strzelaniny, pościgów i wybuchów. Poleje się krew" - przyznała Jennifer Lopez, gdy została zapytana o swoją rolę w "Wystrzałowym weselu". Josh Duhamel będzie panem młodym, natomiast Lenny Kravitz wcielił się w Seana – lekkoducha, podróżnika i byłego chłopaka Darcy, który nie do końca pogodził się z myślą, że jego była dziewczyna wychodzi za mąż za innego. 

Za reżyserię odpowiada Jason Moore („Pitch Perfect”, „Siostry”, „Jezioro marzeń”), a za scenariusz Elizabeth Meriwether i Mark Hammer.

"Wystrzałowe wesele": data premiery i zwiastun komedii

Na szczęście nie musimy długo czekać, nowy film z Jennifer Lopez trafi do kin już za kilka tygodni. A dokładnie 6 stycznie 2023 roku.