Najnowszy manicure Jennifer Lopez to ukłon w stronę trendu Milk-bath nails – paznokci w odcieniu mlecznej kąpieli. Jest on częścią większego zjawiska, jakim jest moda na minimalistyczne, luksusowo wyglądające paznokcie w cielistych tonacjach. W przypadku Mochi nails kolor płytki jest bardzo subtelny i neutralny – to klasyczny, kremowy nude z delikatnymi, fiołkoworóżowymi podtonami. Gwiazda, wbrew obowiązującym tendencjom, nie zdecydowała się jednak na skrócenie paznokci. JLo kocha nosić „migdałki” i właśnie taki kształt płytki wybrała na galę LACMA.

Mochi nails – jak wyglądają najnowsze paznokcie Jennifer Lopez?

Mochi nails stworzył dla piosenkarki Tom Bachik, jej ulubiony manicurzysta, którego prace już nie raz wam pokazywałyśmy. Warto obserwować Toma na Instagramie – artysta stylizuje paznokcie czołowych gwiazd Hollywood, w tym Seleny Gomez, Margot Robbie i Nicoli Peltz Beckham. Podglądając go, będziecie na bieżąco ze światowymi trendami w manicure, które widać na czerwonych dywanach. Co Tom powiedział o najnowszej stylizacji Jen?

JLo rozpaliła tę noc. Inspiracją dla koloru jej paznokci były błyszczące kryształki naszyte na jej suknię” – podpisał zdjęcie gwiazdy.

Manicurzysta zdecydował się na neutralny kolor płytki, aby nie odwracać uwagi od efektownej kreacji Lopez – odcień ten świetnie korespondował z doszytymi na niej błyskotkami. Do wykonania stylizacji użył lakieru hybrydowego marki PLA Gel Polish w kolorze Love You Mochi. Podobne znalazłyśmy w ofercie Semilac (popularny i świetnie oceniany odcień 032 Biscuit oraz 051 French Beige Milk) i OPI (tu lakiery w opcji klasycznej). Używając ich, stworzycie dyskretne, a zarazem luksusowe mani. Będzie idealnie pasować do świąteczno-noworocznych stylizacji z błyskiem.