Wykonany z wełny i kaszmiru płaszcz Annecy ma oversizową sylwetkę z drapowanymi szalikowymi klapami, obniżonymi ramionami i strategicznymi rozcięciami w szwach, dzięki czemu można z łatwością ubierać się warstwowo. Okrycie, za które zapłacić trzeba 1050 euro (ok. 4560 zł), to coś więcej niż tylko ubranie; to inwestycja na lata - a może i pokolenia. 

Gotham/Getty Images

Ten wielbłądzi płaszcz, będący podstawą zimowej garderoby Jennifer Lawrence, był niezawodnym towarzyszem podczas jej mroźnych zimowych spacerów po mieście w ciągu ostatnich czterech lat - w 2019 roku nosiła go z dopasowanymi szarymi spodniami z wełny. Niezmienne uwielbienie aktorki dla tego egzemplarza podkreśla etos minimalistycznych marek, takich jak Toteme i The Row - gdy znajdziesz już swoje filary garderoby, wytrzymają one próbę czasu i kalejdoskop trendów. Aktorka nie jest jedyną zwolenniczką tego eleganckiego wielbłądziego płaszcza - kochają go też Selena Gomez i Katie Holmes (oraz cała rzesza stylowych kobiet, które nie są pod ciągłym ostrzałem paparazzi).

Gotham/Getty Images

Toteme, szwedzka marka modowa założona w 2014 roku przez Elin Kling i Karla Lindmana, stała się ulubieńcem celebrytów i osób z branży modowej. Ich minimalistyczna estetyka i nacisk na "nie wymagający wysiłku sposób ubierania się" idealnie pasują do filozofii stylu Lawrence. Płaszcz Toteme Annecy, dostępny w kolorze wielbłądzim, czekoladowym brązie, czarnym i ciemnoszarym, jest jednym z flagowych modeli marki,