„Myślę, że to niesamowite, co może zdziałać makijaż, ponieważ pracuję z Hungiem” – powiedziała Jennifer w konwersacji dla magazynu Interview – „nazywam go chirurgiem plastycznym, ponieważ wszyscy w ciągu ostatnich kilku miesięcy, odkąd z nim pracuję, są przekonani, że przeszłam operację oczu”.

Lawrence wyjaśniła, że to jedynie triki makijażowe podkreślające oczy. Amerykanka przyznała, że jej twarz mogła ulec zmianie, ale to od… starzenia się. „Dorosłam. Straciłam z twarzy dziecięcą wagę” – powiedziała Jennifer, potwierdzając znaczący wpływ dojrzewania na jej aparycję.

„Wszyscy myśleli, że miałam operację nosa, a ja na to: «Miałam dokładnie taki sam nos. Moje policzki się zmniejszyły. Dziękuję, że o tym wspomniałaś»” – wyznała hollywoodzka gwiazda.

Natomiast w tej samej rozmowie Kylie Jenner potwierdziła powiększanie ust. Gwiazda reality show podzieliła się swoją fascynacją makijażem i decyzją o założeniu własnego brandu – Kylie Cosmetics. „Myślę, że to się zaczęło, bo pragnęłam po prostu dużych, grubych, soczystych ust i pragnęłam mieć tę iluzję, że mam pełniejsze usta” – wyznała. „Ale nikt mnie tego nie nauczył. Kiedy zaczęłam to robić, tak naprawdę nie współpracowałam z wizażystami i tak dalej” – dodała celebrytka.

„Zastanawiałam się: «Jak można porównywać moją 12-letnią twarz i mówić, że potem zmniejszyłam szczękę i zredukowałam powieki? O czym my mówimy?»” – powiedziała Jennerka o spekulacjach na temat ingerencji chirurga w wygląd twarzy.

Na dodatek, kilka miesięcy temu gwiazda „The Kardashians” stanowczo zdementowała plotki o tym, że poszła pod nóż, ponieważ była „niepewnym dzieckiem”. Jak Kylie zauważyła w jednym z odcinków jej rodzinnego show: „Zawsze kochałam siebie i nadal kocham siebie”. Celebrytka pragnie, by wszyscy tak się czuli.