Jennifer Lawrence to nie tylko wybitna aktorka, lecz także ikona stylu. Urodzona 15 sierpnia 1990 roku w Indian Hills w Kentucky, zdobyła serca publiczności zarówno swoim niezwykłym talentem aktorskim, jak i wyrafinowanym gustem i ponadczasową elegancją.

Już w wieku 14 lat przekonała rodziców do przeprowadzki do Nowego Jorku, gdzie jej talent i zaangażowanie szybko zyskały uznanie. Lawrence ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów, w tym nominację do Oscara za film „Do szpiku kości” oraz tę prestiżową statuetkę za „Poradnik pozytywnego myślenia”. Zasłynęła przede wszystkim rolą Katniss Everdeen w cyklu „Igrzyska śmierci”, do którego długo się przygotowywała, m.in. ciężko trenując. Serię okrzyknięto jedną z najbardziej dochodowych w historii kina, a Lawrence stała się ikoną młodego pokolenia.

Mat. prasowe

Mini DolceVita – Jennifer Lawrence dla Longines

Jennifer Lawrence nie bez powodu zaangażowała się w promocję kolekcji Mini DolceVita od Longines, wnosząc do niej zarówno swój niezwykły styl, jak i wyjątkową historię oraz osobistą wartość. Jej elegancja, zmysłowa prezencja i charyzma idealnie współgrają z ideą marki Longines – „Elegance Is an Attitude” (Elegancja to styl bycia). Jennifer Lawrence jako ambasadorka nadaje kolekcji nowy wymiar, łącząc świat kina z magią ponadczasowego stylu.

 

Jennifer Lawrence – ambasadorka elegancji i zegarków Mini DolceVita w magiczny czas świąt

W czasie, gdy świat skupia się na wartościach rodzinnych i bliskości, Jennifer Lawrence staje się symbolem tych chwil spędzonych z najbliższymi. Jej naturalna elegancja i charyzma przekładają się na to, co marka Longines chce wyrazić przez zegarki Mini DolceVita.

Modele te podkreślają kunszt zegarmistrzowski i nowoczesny design, a do tego przenoszą tradycję i styl na nowy, wyjątkowy poziom. To nie tylko zegarki – to przedmioty, który noszą w sobie historię, która idealnie współgra z magicznym czasem świąt. Kiedy spoglądamy na Mini DolceVita na nadgarstku Jennifer Lawrence, dostrzegamy zarówno precyzję mechanizmu kwarcowego L178, jak i symbol elegancji i piękna.

Mat. prasowe

Ambasadorka, zegarek, święta – wszystko to splata się w jedną opowieść o chwilach spędzonych z bliskimi, o tradycji, która przenika przez pokolenia. Mini DolceVita nie jest tylko biżuteryjnym dodatkiem. Towarzyszy nam również w ważnych momentach, odmierzając czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.

Tak jak Jennifer Lawrence doskonale odnajduje się w roli aktorki, tak Mini DolceVita staje się kluczowym elementem stylizacji, podkreślając elegancję i wyrafinowany smak noszącej go osoby. Każdy detal zegarka – począwszy od koperty ozdobionej brylantami po nowoczesny design tarczy Cosmo – tworzy unikatową historię.

Mini DolceVita – elegancja tkwi w szczegółach

Elegancja jest ukryta w najdrobniejszych detalach – tę prawdę doskonale odzwierciedla kolekcja Mini DolceVita. Nietuzinkowe zegarki w każdym szczególe emanują charakterystycznym dla marki Longines luksusem i nowoczesną elegancją. Kolekcja Mini DolceVita powstała z myślą o dynamicznych kobietach, dla których zegarek stanowi nie tylko praktyczny dodatek, lecz także wyraz ich indywidualnego stylu.

Zredukowany profil i czyste, miękkie linie, wsparte nowo zaprojektowaną bransoletą ze stali szlachetnej, tworzą współczesny klasyk. Jednak trzeba pamiętać, że Mini DolceVita mimo swojego nowoczesnego wyrazu jest owocem inspiracji kultowym zegarkiem Longines z 1927 roku oraz oryginalną kolekcją DolceVita z 1997 roku. Połączenie tradycji i współczesności to właśnie sekret tego niebanalnego designu. 

Każdy zegarek z linii Mini DolceVita charakteryzuje się prostokątną kopertą ze stali szlachetnej o wymiarach 21,5x29 mm, napędzaną precyzyjnym mechanizmem kwarcowym L178. Dodatkowo czasomierze są wodoszczelne do głębokości aż 30 metrów (3 bary).

Mat. prasowe

Najbardziej efektowna wersja kolekcji Mini DolceVita zachwyca brylantową ozdobą koperty – 38 diamentami IF-VVS Top Wesselton. Nowy typ tarczy Cosmo, zamknięty w prostokątnym kształcie, przyciąga uwagę swoją bezkompromisową elegancją. 

Subtelna gra kontrastów na tarczy Cosmo, widzianej przez szafirowe szkło odporne na zarysowania, tworzy harmonię między srebrzystym tłem ze słonecznym szlifem, białym, matowym torem godzinowym, srebrzystym wewnętrznym kręgiem ze słonecznym szlifem, a także białą, matową, okrągłą tarczą małego sekundnika. Malowane cyfry rzymskie i wskazówki z barwionej na niebiesko stali dodają tarczy klarowności.

W tej wyjątkowej wersji Mini DolceVita ma nowo zaprojektowaną bransoletę ze stali szlachetnej, składającą się z 198 ogniw, podkreślając biżuteryjny charakter modelu i oferując niezwykły komfort noszenia. To śmiała i nowoczesna interpretacja eleganckiego zegarka, która doskonale komponuje się z efektownym designem.

Poznaj pełną kolekcję – minizegarki, wielki wybór

Zegarki Mini DolceVita prezentują imponujący wachlarz kolorów i konfiguracji. Sześć nowych modeli jest zdobionych brylantami po bokach koperty. Oprócz opisanej powyżej klasycznej wersji linia oferuje także podobny zegarek z tarczą typu Roman – z prostokątnym motywem w srebrzystym odcieniu, wykończonym dekoracją flinqué. Subtelne, geometryczne wzory, malowane cyfry rzymskie i wskazówki z barwionej na niebiesko stali nadają unikatowy charakter tarczy. Mały sekundnik jest umieszczony na godzinie szóstej i zamknięty w kwadratowej subtarczy.

Podczas gdy święta zbliżają się wielkimi krokami, marka Longines, Mini DolceVita i Jennifer Lawrence serdecznie zapraszają do wspólnego świętowania czasu spędzonego z najbliższymi, otulonego elegancją i niepowtarzalnym stylem. To nie tylko zegarek, to nie tylko ambasadorka – to opowieść, która każdego roku rodzi się na nowo.