Nie milkną echa wywiadu Jennifer Aniston dla magazynu Allure. Gwiazda serialu „Przyjaciele” stanęła przed obiektywem w stylizacjach z drugiego obiegu, a następnie zwierzyła się na temat dotąd nieznanych aspektów życia prywatnego. Duże zainteresowanie wzbudził fragment poświęcony staraniom o dziecko. Aktorka wyjawiła, że przez długi czas podejmowała bezskuteczne próby powiększenia rodziny, a w międzyczasie stawiała czoła bolesnym komentarzom i pytaniom o ciążę.

Jennifer Aniston w skórzanym płaszczu polskiej marki. Oversize'owy trencz w odcieniu wiśniowej czerwieni to zmysłowa klasyka na jesień

W kilku słowach odniosła się również do swojego podejścia do upływu czasu. „Musimy przestać mówić o sobie źle. Pewnego dnia będziesz mieć 65 lat i pomyślisz: »W wieku 53 lat wyglądałam świetnie«. Jestem dumna z moich zmarszczek i siwych włosów” – tłumaczyła swoje spojrzenia na ciałopozytywność. Fotografie z najnowszej sesji nie pozostawiają cienia wątpliwości, że aktorka rzeczywiście patrzy na swoje ciało przychylnym okiem. Fani nie kryją zachwytu i zasypują jej profil na Instagramie pochlebnymi komentarzami. My wypatrzyłyśmy w kadrze jeden detal, który uczynił zdjęcia jeszcze bardziej wyjątkowymi. Chodzi o trencz z kolekcji Magdy Butrym.

Jak jesienią nosić płaszcz zgodnie z trendami? 4 niezawodne triki stylizacyjne sławnych influencerek >>

Ponadczasowy płaszcz z wiązaniem w talii wyszedł spod rąk polskiej projektantki w odmienionym wydaniu. Tej jesieni został wykrojony z lakierowanej skóry w kolorze soczystej czerwieni. Zyskał też nieco objętości.

Dzięki temu trencz z metką Magdy Butrym jest jednocześnie ultrakobiecy i komfortowo oversize'owy. Sięgający kostek fason otuli w chłodne dni, a szerokie ramiona i ognista tkanina dodadzą pewności siebie podczas przemierzania szarych ulic.

Skórzany płaszcz od Magdy Butrym, cena: 17150 zł

Wybór stylistów amerykańskiego pisma w ogóle nas nie zaskoczył. Urodzona na Śląsku projektantka od dawna cieszy się uznaniem w branży i sympatią zagranicznych sław. Zaledwie kilka dni temu pisałyśmy o uwodzicielskim skórzanym komplecie, po który sięgnęła Rita Ora. Wcześniej w projektach utalentowanej Polki widziane były Hailey Bieber, Jennifer Lopez, Naomi Watts i Natalie Portman. Wiele wskazuje na to, że to dopiero początek, a kokieteryjne kształty i niebanalne kwiatowe motywy z pracowni Magdy Butrym będą nadal podbijać świat. Stay tuned!