Kto choć raz wypłynął na przestwór oceanu aplikacji randkowych, ten wie, że można tam spotkać wszystkie możliwe indywidualności. Już niebawem przekonają się o tym widzowie CANAL+, gdzie 19 listopada zadebiutuje komediowa seria „Planeta Singli. Osiem historii”. A na ekranie, tak jak w życiu, każdy swipe right może prowadzić do miłego zaskoczenia lub serii niefortunnych zdarzeń.

Współczesne oblicza miłości 

Każda odsłona serialu to osobna romantyczna historia, która zaczęła się od zainstalowania aplikacji randkowej. Po udogodnienia technologiczne sięga nie tylko młode pokolenie. Bohaterów poszczególnych odcinków różni wiek, pochodzenie i motywacje, a łączy ich potrzeba kochania i bycia kochanym. Ich słodko-gorzkie perypetie niekiedy wywołają salwy śmiechu, a innym razem wzruszą do łez.

Co czeka nas na Planecie Singli? Będziemy świadkami niespodziewanego spotkania kochanków na weselu wspólnych znajomych i zajrzymy do laboratorium ekscentrycznej chemiczki, która poszukuje przepisu na idealny związek. Potowarzyszymy zakochanemu nastolatkowi w samotnej podróży do Wiednia i sprawdzimy, jakie szanse na przetrwanie ma relacja muzyka i kobiety cierpiącej na nadwrażliwość na dźwięki. Nie zabraknie też konfliktów z prawem, co z pewnością zadowoli miłośników sensacji.

Galeria nowych twarzy

Do pracy nad serialem zaangażowano grono nagradzanych reżyserów i scenarzystów. Za kamerą stanęli  Aleksander Pietrzak (twórca komediodramatu „Czarna Owca”) i Michał Chaciński, współscenarzysta pierwszej części filmowego pierwowzoru i reżyser ostatniej odsłony trylogii, a także uznani twórcy kina niezależnego.

Na ekranie pojawi się łącznie 168 aktorów, wśród których widzowie dostrzegą obiecujących debiutantów oraz lubiane gwiazdy kina i telewizji. W obsadzie znaleźli się m.in. Mateusz Damięcki, Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Zofia Wichłacz, Magdalena Berus i Antoni Królikowski.

Przedsmak pierwszego odcinka

Premiera już tuż-tuż, ale specjalnie dla niecierpliwych uchylamy rąbka tajemnicy. Jakie miłosne zawikłania obejrzymy w pierwszym odcinku serialu? Już 19 listopada udamy się na huczny zjazd absolwentów, gdzie zaważą się losy długoletniego związku Klary (Izabela Kuna) i Rafała (Bartłomiej Topa).

Załamana kobieta spróbuje odzyskać męża, który bez słowa wyjaśnienia poprosił ją o rozwód. Czy nowy kochanek (Piotr Witkowski) i ukłucie zazdrości będą w stanie obudzić dawne uczucia? Wszystko stanie się jasne na antenie CANAL+ oraz na canalplus.com.