Póki egzotyczne kierunki bezpiecznie jest obierać, jedynie wodząc palcem po mapie, malownicze krajobrazy wymarzonych destynacji wakacyjnych pozostaje nam podziwiać na zdjęciach. Te autorstwa Mario Alzate posłużyły za ilustrację nowej mini kolekcji Saint Body. W rolach głównych Tulum - Mekka spirytualizmu, boho i niepowtarzalnego designu, hipnotyzująco zmysłowa Pilar Tarche, minimalistyczne wnętrza Casa Pueblo, a przede wszystkim nowości z atelier Kasi Poryckiej i Manueli Pieniak.

"Saint Body powstało z myślą o wszystkich kobietach, które tak jak my, oczekują jakości i komfortu oraz chcą zadbać o swoje ciało również poprzez odzież, którą noszą. Stworzyliśmy je z potrzeby serca, aby zapewnić uniwersalne body pasujące, pod kątem stylu oraz pory dnia, do wielu różnych okazji, aby każda kobieta kochająca swojego ciało odnalazła coś dla siebie." - tak o swojej marce dziewczyny mówiły na samym początku jej istnienia i tak zostało do dziś.

Najnowszy drop, który nie bez powodu poznajemy pod nazwą SUMMER ESSENTIALS, jest na to doskonałym przykładem. Z tą małą różnicą, że w ofercie Saint Body znajdziemy teraz także inne elementy garderoby. Oprócz uwodzicielsko powycinanych body (sprawdziłyśmy, doskonale wypadną jaka baza k a ż d e j stylizacji) w eleganckich odcieniach czerni i kawy latte, dziewczyny wprowadzają do sprzedaży także dwie wersje krótkich sukienek typu slip, w których zakochają się wszystkie miłośniczki mody lat 90. 

THIN STRIPES MINI DRESS YELLOW / Saint Body

Nowościom towarzyszą wyczekiwane powroty. Poznajecie te zwiewne satynowe topy z kopertowym dekoltem i na cieniutkich ramiączkach spaghetti? To bestelerowe modele Light Back, tym razem w dwóch letnich odsłonach pofarbowanych na opalizujące baby blue i pastelową cytrynę. Cała kolekcja już teraz do kupienia w sklepie ELLE: 

Model: @pilitarche
Photographer: @marioalzatee
Production: @bluebanana.production
Location: @casapueblohotels