Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam. Używam go razem z eliksirem, efekt jest niesamowity. Polecam go każdej kobiecie!

Najlepszy krem pod słońcem! Po kilku dniach stosowania znikają zaczerwienienia oraz krostki. 

Jak dla mnie nr 1! Używam już 3 opakowanie i jak na razie jest to najlepszy krem jaki do tej pory miałam! Delikatny i nawilżający, sprawdza się i latem, i zimą.

To jedynie garstka opinii o Divine Cream, jakie znalazłam na stronie polskiej marki Samarité. Spośród 119 komentarzy wynika, że produkt ten zasługuje na solidną piątkę. Czy to naprawdę możliwe, żeby jeden krem zapewniał tak dobre, wielopoziomowe efekty i jednocześnie był skierowany do wszystkich rodzajów skóry? Zapraszam na recenzję dziennikarki beauty, która przetestowała już chyba wszystko, a dziś zostaje Samarytanką!

Krem wszech czasów 

Tę opowieść o kremie Divine muszę jednak zacząć od opowieści o samej marce, bo ta jest wyjątkowo niezwykła. "Idea Samarité wywodzi się z odległych czasów, gdy człowiek zapragnął posiąść autentyczne piękno i wieczną młodość, obserwował naturę, uczył się i czerpał z jej nieprzebranych bogactw, by wprowadzić te idee w życie. Jednak z biegiem czasu tajemnice Samarité uległy zapomnieniu. Dopiero długie poszukiwania i powrót do źródeł pozwoliły odkryć je na nowo" - opisuje marka. 

Nawet najpiękniejsze obietnice nie zastąpią prawdziwego działania, dlatego dziś Samarité wyróżnia najwyższa jakość, autentyczna skuteczność, szczera troska oraz uczciwość.

A te Samarité zawdzięcza oryginalnym, naturalnym recepturom, wysokowartościowym substancjom aktywnym oraz połączeniu wielowiekowej wiedzy i najnowocześniejszej technologii. Sam krem, którego z wieczka strzeże Samarytanka, wygląda dość niepozornie. Zgodnie z obietnicą marki, Divine Cream ma

  • Nawilżać i zagęszczać skórę
  • Napinać i wygładzać cerę
  • Odmładzać i redukować zmarszczki
  • Nie obciążać i nie zapychać
  • Idealnie sprawdzać się do delikatnej skóry pod oczami
  • Być odpowiedni i na, dzień i na noc

Moje pierwsze spotkanie z marką było dość nietypowe. Zaglądając na stronę internetową Samarite spodziewałam się przynajmniej kilkunastu produktów - znalazłam 5. Dodatkowo każdy z nich mieści się w idei "All Humans, All Hours", co akurat mogłam skutecznie przetestować. Moja skóra nie ma jednego określonego typu - już zdążyłam przyzwyczaić się do tego, że nie lubi się określać. I gdy tylko pomyślę, że jest zdecydowanie tłusta, to ta natychmiast przeobraża się w suchą i odwrotnie. Właśnie dlatego zazwyczaj szukam pielęgnacji, która nie jest w żaden sposób objęta sztucznymi (czego doświadczyłam na własnej skórze) ramami. Ostatnio zaczęłam również więcej podróżować, więc staram się zachować kosmetyczny minimalizm.

Tym bardziej ucieszyło mnie więc, że Divine krem mogłam stosować i na dzień, i na noc, a co najlepsze nie tylko na skórę twarzy, ale również po oczami, na szyję i dekolt. 

Jedno, co wiem o mojej skórze na pewno, to to, że nie lubi się z olejkami. W Divine Cream nie ma ich wcale! Na jakiej więc zasadzie działa krem? W jego składzie zawarto aż 33 ekstrakty ziołowe (how cool!) - krem składa się aż w 93% z naturalnych składników aktywnych. To, czym kultowy produkt Samarité, nazywany również boskim (już wiem dlaczego), zaskarbił sobie moją miłość już po tygodniu stosowania, to redukcja małych, białych krostek i czerwonych plam, które pojawiają się na mojej twarzy głównie wywołane stresem. Jako miłośniczka słonecznych kąpieli, często potrzebuje czegoś silnie nawilżającego, co przychodzi mojej skórze "na ratunek" - Divine spieczoną pierwszym, wiosennym słońcem skórę genialnie nawilżał i regenerował. Gdzieś po około dwóch tygodniach zauważyłam również piękne wygładzenie skóry i przywrócenie jej naturalnego blasku. Śmiało mogę powiedzieć, że tchnął w nią (a co za tym idzie we mnie) nowe życie. I tak, mam już kolejne opakowanie ;) 

Krem za krem 

Jeżeli macie ochotę poczuć cuda Samarytanek na własnej skórze i skończyć poszukiwania idealnego kremu, to nadarzyła się ku temu świetna okazja! Tylko teraz marka Samarité wymieni Twój obecny krem do twarzy na kultowy Divine Cream o wartości 149,99 zł. Akcja rozpoczyna się 1 czerwca 2022 i będzie trwała przez dwa tygodnie na stronie Samarite.eu. 

CO ZROBIĆ, ABY OTRZYMAĆ DIVINE CREAM W PREZENCIE?

  1. W dniach 1.06 – 16.06.2022 wypełnij krótki formularz na stronie Samarite.eu i wyślij swój obecny krem do twarzy, w cenie regularnej powyżej 80 PLN, na adres wskazany w regulaminie. Twój krem może być pełny, częściowo zużyty lub zużyty do końca.
  2. Po wypełnieniu formularza masz 48 h na wysłanie kremu, a Samarité w ciągu 7 dni wyśle do Ciebie kultowy Divine Cream zupełnie za darmo.

Koniec poszukiwań idealnego kremu do twarzy. Samarité to obietnica, która zawsze się spełnia

PS W tej nieprawdopodobnej akcji możesz wziąć udział tylko teraz i tylko raz. Warto!