Nowości H&M: Jane Fonda twarzą nowej kolekcji sportowej

Na nowe kolekcje szwedzkiej sieciówki - szczególnie te specjalne - czekamy z wypiekami na twarzy. Tym razem ze strony H&M spotkała nas prawdziwa niespodzianka, bo twarzą sportowych nowości została Jane Fonda. Aktorka w latach 80. znana była nie tylko ze swojego dorobku filmowego, ale też... kariery fitnessowej. Fonda układała własne ćwiczenia aerobiku, nagrywała kasety wideo z treningami "Jane Fonda’s Workout", które stały się światowym fenomenem i publikowała książki dotyczące zdrowego stylu życia, jednocześnie udzielając się społecznie i wciąż grając na dużym ekranie.

Stylizacje Jennifer Lopez z Paryża podbijają internet. Oto 7 olśniewających looków gwiazdy, które z łatwością skopiujecie 1:1>>

Teraz jej ogromny wpływ na aktywność fizyczną ostatnich dekad (dawne filmy z aerobikiem Jane Fondy wciąż są aktualne, a wraz z trendem na retro sporty wróciły do łask) postanowiła uczcić szwedzka sieciówka.

H&M zapowiedziało wyjątkową kolekcję Move, która pojawi się w sklepach internetowych i stacjonarnych już za chwilę: 4 sierpnia, we czwartek. Znajdziemy w niej ubrania dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci z różnych kategorii, między innymi kurtki, dresy, bluzki i topy czy bieliznę. To, co łączy te wszystkie elementy garderoby, to funkcjonalność, bo każdy z nich będzie nie tylko umiejętnie flirtował ze współczesnymi trendami i estetyką lat 80., ale przede wszystkim nadawał się do ćwiczeń. Co istotne, ubrania powstały z czterech innowacyjnych i ekskluzywnych materiałów, które powstały z przeznaczeniem sportowym - DryMove, SoftMove, ShapeMove, a także StormMove. Mają zapewniać dodatkowe wsparcie, być miękkie i wygodne, chronić przed wiatrem i deszczem oraz chronić skórę przed wilgocią. “Jesteśmy tutaj, aby celebrować ruch i zachęcać świat do ruchu. Oferujemy szeroką gamę odzieży ruchowej w kilku kategoriach, która jest stylowa i funkcjonalna. W połączeniu z naszą pasją do mody i ruchu chcemy, aby wszyscy i każde ciało się poruszało wraz z naszymi Movers Jane Fonda i JaQuel Knight, jesteśmy naprawdę zainspirowani do podróży, która nas czeka” – wyjaśnia Simon Brown, General Manager H&M Move. 

W kampanii promującej nowości H&M widzimy wspomnianą już aktorkę i propagatorkę fitnessu Jane Fondę, która pozuje na salce ćwiczeń, a także choreografa i tancerza JaQuela Knighta, który odpowiadał za ruchy w teledyskach Beyonce “Single Ladies” i “Formation”„Spędziłam dużo własnego życia na zachęcaniu ludzi do poruszania się i naturalnie zachwyciłam się misją H&M Move, aby wprawić w ruch cały świat. Bardzo spodobała mi się też filozofia „odzieży ruchowej” zamiast „sportowej”. Nie chodzi o sport czy bycie najbardziej wysportowanym. Chodzi o to, aby zapewnić ciału ruch, którego potrzebuje, aby zachować zdrowie” wyjaśniła Jane Fonda.

Jej zdjęcia z nowej kampanii H&M możecie obejrzeć w naszej galerii.

Jennifer Lopez pozuje nago w nowej kampanii kosmetycznej. Jej ciało wygląda obłędnie! Premiera reklamy zbiegła się z 53. urodzinami gwiazdy>>