Planeta, która rządzi twoim znakiem zodiaku:

Baran - Mars

Baranem rządzi Mars, wojownicza planeta emanująca męską energią. To on sprawia, że podejmujesz zdecydowane i szybkie akcje. Masz ognisty temperament, lepiej z tobą nie igrać. Kiedy ktoś cię zdenerwuje, z miejsca ruszasz do ataku. Nie zastanawiasz się nad tym, co czują inni. W mitologii rzymskiej Mars jest bogiem wojny. Twój znak zodiaku uosabia jego cechy. W życiu kierujesz się najbardziej pierwotnymi instynktami. Pożądanie, pasja, złość i agresja to emocje, które towarzyszą ci w każdej sytuacji. 

Byk - Wenus

Wenus rządzi pięknem, miłością i finansami. Sprawia, że Byki to wygodne stworzenia, które lubują się w rzeczach materialnych. Możesz podziękować jej za swój dobry gust oraz zdolność do szybkiego wydawania pieniędzy. Ta zmysłowa, czuła bogini powoduje, że masz słabość do wyśmienitego jedzenia oraz wyszukanego wina. Reprezentuje romans, a także silne poczucie własnej wartości. Twoje życie przypomina niekończące się Walentynki skąpane w czekoladkach i prosecco. 

Bliźnięta - Merkury

Nad Bliźniętami króluje Merkury, planeta komunikacji i technologii, znana jako posłaniec informacji. Otrzymałaś od niej dar do pięknej ekspresji swoich uczuć oraz łatwość łączenia się z ludźmi. Uczyniła cię utalentowaną rozmówczynią, która szybko odnajduje się w konwersacji i utrzymuje ją na ciekawym poziomie. Czarujesz innych swoim intelektem. Jesteś bardzo sprytna, toteż potrafisz przekręcić każdą sytuację tak, by zadziałała na twoją korzyść. 

Rak - Księżyc

Księżyc reprezentuje głębokie potrzeby osobiste, skrywane uczucia, irracjonalne reakcje oraz podświadomość. Jest najbardziej zmienną planetą w kosmicznym układzie. Jego wibracja bardzo wpływa na nastrój Raków i wywołuje w nich sprzeczne emocje. Sama przyznaj, że potrafisz zmienić swoje zdanie w zaledwie 5 minut. Srebrny król nocy czyni swoje dzieci niezwykle wrażliwymi. Drzemie w nim żeńska, matczyna energia, która powoduje, że w życiu poszukujesz bezpieczeństwa i komfortu.