Planeta, która rządzi twoim znakiem zodiaku:

Baran - Mars

Baranem rządzi Mars, wojownicza planeta emanująca męską energią. To on sprawia, że podejmujesz zdecydowane i szybkie akcje. Masz ognisty temperament, lepiej z tobą nie igrać. Kiedy ktoś cię zdenerwuje, z miejsca ruszasz do ataku. Nie zastanawiasz się nad tym, co czują inni. W mitologii rzymskiej Mars jest bogiem wojny. Twój znak zodiaku uosabia jego cechy. W życiu kierujesz się najbardziej pierwotnymi instynktami. Pożądanie, pasja, złość i agresja to emocje, które towarzyszą ci w każdej sytuacji. 

Byk - Wenus

Wenus rządzi pięknem, miłością i finansami. Sprawia, że Byki to wygodne stworzenia, które lubują się w rzeczach materialnych. Możesz podziękować jej za swój dobry gust oraz zdolność do szybkiego wydawania pieniędzy. Ta zmysłowa, czuła bogini powoduje, że masz słabość do wyśmienitego jedzenia oraz wyszukanego wina. Reprezentuje romans, a także silne poczucie własnej wartości. Twoje życie przypomina niekończące się Walentynki skąpane w czekoladkach i prosecco. 

Bliźnięta - Merkury

Nad Bliźniętami króluje Merkury, planeta komunikacji i technologii, znana jako posłaniec informacji. Otrzymałaś od niej dar do pięknej ekspresji swoich uczuć oraz łatwość łączenia się z ludźmi. Uczyniła cię utalentowaną rozmówczynią, która szybko odnajduje się w konwersacji i utrzymuje ją na ciekawym poziomie. Czarujesz innych swoim intelektem. Jesteś bardzo sprytna, toteż potrafisz przekręcić każdą sytuację tak, by zadziałała na twoją korzyść. 

Rak - Księżyc

Księżyc reprezentuje głębokie potrzeby osobiste, skrywane uczucia, irracjonalne reakcje oraz podświadomość. Jest najbardziej zmienną planetą w kosmicznym układzie. Jego wibracja bardzo wpływa na nastrój Raków i wywołuje w nich sprzeczne emocje. Sama przyznaj, że potrafisz zmienić swoje zdanie w zaledwie 5 minut. Srebrny król nocy czyni swoje dzieci niezwykle wrażliwymi. Drzemie w nim żeńska, matczyna energia, która powoduje, że w życiu poszukujesz bezpieczeństwa i komfortu. 

 

Lew - Słońce

Słońce symbolizuje oryginalne wyrażanie siebie i jasność płynącą z wewnątrz. Dzięki niemu Lwy emanują światłem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Kiedy ktoś je ignoruje, rozpala w nich ogień. Masz wysokie ego, więc nie dopuszczasz do siebie negatywnej opinii innych. Twój silny charakter oraz wielka charyzma zawsze doprowadzają cię do celu. Żeby nie zgasnąć, musisz być w centrum wydarzeń, pośród innych ludzi. To oni ładują twoje baterie słoneczne.

Panna - Merkury

Panną rządzi komunikacyjny Merkury, lecz włada nią inaczej niż Bliźniętami. Ta planeta obdarzyła cię analitycznym umysłem i logicznym podejściem do życia. Dążysz do doskonałości w każdej dziedzinie. Ciągle ulepszasz swoje systemy działania. Cieszysz się dużym uznaniem w towarzystwie. W pracy jesteś uważana za ekspertkę. Masz dar do przekonywania innych - sprawiasz, że zawsze przyznają ci rację. Twoja postawa nie godzi się na sprzeciw. 

Waga - Wenus

Stylowe życie Wag jest uzależnione od Wenus. W twoim znaku zodiaku ta planeta skupia się przede wszystkim na miłości. Sprawia, że jesteś wiecznie głodna uczuć i łatwo uzależniasz się od bycia zakochaną. Twoja bogini obdarzyła cię również wielkim magnetyzmem, którym przyciągasz do siebie każdego, na kogo masz ochotę. Ludzie widzą w tobie piękno płynące ze środka. Otoczenie postrzega cię jako muzę.

Skorpion - Pluton i Mars

Tajemnicze Skorpiony są rządzone przez dwie planety. Pierwszą z nich jest Pluton, bóg świata podziemnego w mitologii rzymskiej, który symbolizuje mroczną stronę życia, sekrety, przemianę i ponowne narodzenie się poprzez śmierć. To on sprawia, że twoje życie jest pełne transformacji, a każdy nowy rozdział rozpoczyna się po doszczętnym zniszczeniu poprzedniego. Mars rządzi wojną oraz pożądaniem, budząc w tobie najśmielsze fantazje seksualne. W miłości kierujesz się instynktem cielesnym. Sprzeciw budzi w tobie pokłady agresji. 

 

Strzelec - Jowisz

Jowisz to ciało niebieskie utożsamiane ze szczęściem i nagrodami od losu. Napełnia Strzelca wiecznym optymizmem. Sprawia, że ten znak zodiaku przez całe życie wzrasta mentalnie oraz duchowo. Z pewnością nie potrafisz powstrzymać się przed odkrywaniem nowych kultur czy lądów. Istnieje niebezpieczeństwo, że gdy raz wyruszysz w podróż, już nigdy nie powrócisz do swojego domu. Przesadna pogoń za doświadczeniami jest wpisana w twój życiorys za sprawą tej planety. 

Koziorożec - Saturn

Ambitny i pracowity Koziorożec zawdzięcza swoje cechy charakteru Saturnowi. W astrologii ta planeta włada dyscypliną, odpowiedzialnością, zaangażowaniem oraz ograniczeniami. Uczy stawiać czoła trudnym obowiązkom. Kiedy jej dzieci raz podejmą wyzwanie, nie wycofają się z niego, dopóki nie doprowadzą go do końca. W przeciwieństwie do innych znaków zodiaku chętnie pracujesz na swoją przyszłość. Samodyscyplina nie jest ci obca. Naturalnie osiągasz wszystkie swoje sukcesy. 

Wodnik - Uran i Saturn 

Ekscentryczny Wodnik jest rządzony przez dwie planety. Jedna to dla niego byłoby za mało. Pierwszą z nich jest Uran, planeta rewolucji, zmian, radykalizmu oraz bycia skrajnym indywidualistą. Dzięki niemu nie znasz granic czy zasad moralnych powstrzymujących cię na drodze do celu. Saturn z kolei rządzi wyzwaniami, czasem, mądrością i planowaniem. Ten duet czyni cię wielkim innowatorem, który ma szansę zmienić świat.

Ryby - Neptun

Ryby są rządzone przez Neptuna, planetę fantazji, kreatywności, wrażliwości, iluzji oraz zamieszania. Masz wielką intuicję, dzięki której wyczytujesz niewypowiedziane słowa z cudzych gestów i emanującej energii. Większość czasu spędzasz w swojej głowie, dryfując po oceanie marzeń. Twój wzrok jest nieobecny, wpatrzony gdzieś w dal. Masz w sobie wrodzone talenty artystyczne oraz wielki potencjał. Nie zmarnuj go ciągłym życiem w umyśle i brakiem realnej inicjatywy.