W poniedziałkowy poranek król Karol i królowa Camilla dopełnili corocznej tradycji i zorganizowali świąteczny marsz, w którym towarzyszyli im m.in. Willam oraz Kate, a także ich trójka dzieci: książe George, księżniczka Charlotte i książe Louis.

Kate Middelton zaprezentowała bożonarodzeniowy styl w najlepszym wydaniu, wybierając kreację w kolorze głębokiego błękitu. Monochromatyczna stylizacja księżnej Walii składała się z płaszcza Alexandra McQueena i kapelusza marki Juliette. Cały look Kate dopełniła butami na obcasie Gianvito Rossi oraz kopertówką projektu Emmy London. Jednak największą uwagę przyciągnęły kolczyki z szafirami i diamentami, które należały do ​​zmarłej księżnej Diany.

getty images/ Tim Graham / Contributor

Jej mąż również w eleganckim stroju, zaprezentował się w odcieniach granatu oraz zieleni. Najstarsza z królewski pociech - George był ubrany w pasujący do ojca garnitur połączony z nakrapianym krawatem, podczas gdy Louis wyróżnił się spodniami w szkocką kratę i kurtką bosmanką.

getty images/Joe Giddens - PA Images / Contributor

Charlotte zachwyciła w zielonym płaszczu z brązowym kołnierzem, granatowych pończochach i niezwykle modnych butach Mary Jane. Kolor okrycia wierzchniego młodej księżniczki przypominał ten z zeszłorocznego stroju jej matki, z tego samego wydarzenia. Wówczas Kate postawiła na elegancki i klasyczny look. Znana ze swojego nienagannego gustu księżna, olśniewała na rodzinnym wydarzeniu w oliwkowozielonej sukience od Alexandra McQueena.

getty images/Samir Hussein / Mark Cuthbert /Contributor

Księżniczka Charlotte niezwykle przypomina matkę, podobnie jak ona emanuje wdziękiem. Jej oliwkowa kreacja to doskonały przykład, jak dużą inspirację dla rozwijającego się stylu córki stanowią stylizacje Kate, znanej z modowego wyczucia.

Co więcej do bożonarodzeniowego spaceru dołączyli również księżna Anna i Sarah Ferguson, Pary Zara i Mike Tindall, a także księżniczka Eugenie i Jack Brooksbank.